Teknoloji

Discord Profil Resmi Büyütme Nasıl Yapılır?

Discord Profil Resmi Büyütme

Discord profil resmi büyütme yöntemi birçok DC kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Kullandıkları mevcut profil fotoğrafını bilgisayara indirip farklı bir hesapta kullanmak isteyenler Discord pp büyütme sayesinde bunu kolayca yapabilir. İçeriğimizde anlatacağımız adımları sırasıyla takip ederek DC fotoğrafını yüksek kaliteli olarak indirebilirsiniz.

Discord Profil Resmi Büyütme

discord pp buyutme nasil yapilir

Discord, herhangi bir ücret ödemeden kullanılabilen sesli iletişim programlarından bir tanesidir. Twitch ile birlikte tanınırlığını arttıran Discord artık dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından kullanılıyor. Oyuncular, katıldıkları sunucularda beğendikleri profil fotoğraflarını kaydedebiliyor. Ancak normal boyutlarda kaydedilen Discord pp’lerin kalitesi düşük oluyor. DC profil fotoğrafı büyütme yöntemi sayesinde bütün pp’leri en iyi kalitede indirebilirsiniz.

  • İlk olarak bilgisayarınızda kurulu Discord hesabından çıkış yapın veya uygulamayı tamamen kapatın.
  • Herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden Discord hesabınıza giriş yapın.
  • Fareyi kendi profil fotoğrafınızın veya beğendiğiniz başka bir kişinin profil fotoğrafının üstüne getirerek sağ tıklayın.
  • En alttaki ” öğeyi denetle ” seçeneğine tıklayın.
  • Sağ tarafta açılan kod satırını kopyalayıp tarayıcınızda yeni bir sekmeye yapıştırın.
  • Yapıştırdığınız kod satırındaki ” https ” öncesinde yer alan her şeyi silin.
  • Kod satırının sağ tarafındaki ” 128 ” yazısını ” 1024 ” olarak değiştirdiğiniz zaman fotoğraf büyümüş olacaktır.

Discord Profil Resmi Büyütme Uygulamada Yapılır Mı?

Discord uygulaması her ne kadar kullanım kolaylığı sağlasa da bazı işlemleri uygulamadan yapamazsınız. Profil fotoğraflarını daha büyük çözünürlükte kaydetmek de buna dahildir. Discord profil fotosu büyütme işlemini yapabileceğiniz tek yer internet tarayıcısıdır. Bu işlemi gizli sekme üzerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece işiniz bittikten sonra hesabınızdan çıkış yapma derdiniz olmayacaktır.

Discord profil resmi büyütme konusunda yardım isteyen kullanıcılar için hazırladığımız içeriğimizin faydalı olacağını düşünüyoruz. Kafanızı karıştıran veya yapamadığınız bir adım olursa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Teknoloji kategorisini ziyaret ederek birbirinden yararlı rehber içeriklere ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Discord Spotify Bağlantısı
Teknoloji

Discord Spotify Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Oyuncular tarafından çok sık kullanılan Discord uygulamasında arkadaşlarınızla konuşurken dinlediğiniz müziği görmeleri için DC ile Spotify bağlantısı yapabilirsiniz. Böylece hoşunuza giden müzikleri merak eden arkadaşlarınız hangi şarkıları dinlediğinizi görebilecektir. Arkada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir