Epic Games Ücretsiz Oyun Vermeye Devam Ediyor

Epic Games Ücretsiz Oyun

Epic Games ücretsiz oyun vererek birçok oyun severin ilgi odağı haline geldi. Şimdiye kadar 100’lerce oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games bu faaliyetini yürütmekte ısrarcı gözüküyor. Hatta önümüzdeki günlerde vereceği ücretsiz oyunlarda belli oldu. Rakibi olan Steam’e karşı dik duruşuna devam eden firmanın sıradaki oyunu hakkında detaylar ise şöyle;

Epic Games Ücretsiz Oyun

Ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Games, geniş bir kitleyi kendisine çekmeyi başardı. İlk zamanlarda oyuncular Epic’i sadece bedava oyun almak için kullanmaktaydı. Ücretsiz GTA 5 veya Football Manager 2020 gibi üst düzey oyunlar vermesi ise bu işin en tepe noktası olmuştu. Epic Games 25 Mart – 01 Nisan tarihleri arasında ise Creature in the Well isimli oyunu ücretsiz olarak dağıtacağını duyurdu. Lakin geçtiğimiz hafta ücretsiz olarak verilen The Fall oyunu 25 Mart tarihine kadar Epic Games üzerinden alınabilecek.

Epic Games Ücretsiz Oyun Olarak Creature in the Well Veriyor !

Epic Games bedava oyun listesinde yer alan Creature in the Well, 2019 yılında piyasa çıktı. Hack n Slash türündeki oyun farklı oynanış mekaniklerine sahip. Oyundaki asıl amaç ise uzun yıllardır kullanıma kapalı eski bir tesise tekrardan güç vermek. Oyuncular, pinball esintilerinin bulunduğu oyunda birbirinden zorlu yaratıklara karşı mücadele edecekler.

Asıl karakter ise hayatta kalmış BOT-C birimi olacak. Oyunda güçlü canavarlar ile mücadele ediyor veya birbirinden karmaşık bulmacalarla karşılaşabiliyoruz. Oyuncular, tesis içerisinde ilerledikçe yeni ekipmanlar elde edecek bu ekipmanlar sayesinde BOT-C birimini güçlendirecekler. Lakin bosslara karşı güçlenmek zaman alacaktır.