Oyun Rehberleri

NFS Unbound Başlangıç Rehberi

NFS Unbound Başlangıç Rehberi

Criterion Software tarafından geliştirilen Need For Speen Unbound, 29 Kasım itibariyle oyunu Palace Edition olarak satın alan oyuncular için erişime açıldı. Oyunu Standart Edition olarak satın alan oyuncular ise 2 Aralık 2022 tarihinde oyuna giriş yapabilecekler. Henüz daha oyuna başlamadıysanız NFS Unbound başlangıç rehberi içerisinde verdiğimiz bilgiler ile oyuna çok iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

NFS Unbound Başlangıç Rehberi

NFS Unbound, önceki NFS serilerine göre her anlamda gelişmiş bir oyun diyebiliriz. Kaliteli grafiklerine ek olarak oyundaki geniş harita üzerindeki serbest gezinme imkanının fazla olması oyunu daha iyi deneyimleme imkanı sunuyor. Hikayenin sürükleyiciliği sayesinde hem oyundan keyif alıyorsunuz hemde oyunun mekaniklerini öğrenebiliyorsunuz.

NFS Unbound başlangıç rehberi ile anlatacağımız bilgiler Standart Edition satın almış oyuncuların oyuna girdiklerinde hızlıca ilerleyebilmesini kolaylaştıracaktır. İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgilerin ilk aşamada işinize yarayacağını düşünüyoruz.

Grafik Ayarlarınızı Yapın

Yarış serüvenine başlamadan önce grafik ayarlarını yapmanızı öneriyoruz. Oyunu akıcı olarak oynamak istiyorsanız ve bilgisayarınızda güncel donanımlar yoksa NFS Unbound FPS arttırma rehberi içinde yer alan ayarları yapabilirsiniz. Ancak iyi bir sisteminiz varsa buna ihtiyacınız olmayacaktır.

İlk Araba Seçimi Pek Önemli Değil

Oyuna girdiğinizde hikayede ilerleyeceğiniz arabanın pek bir önemi yok. Çünkü bu araba ilk başta kullanılacak ve sonrasında görevler ile yeni arabalar kullanıma açılacaktır. Bu nedenle hangisi gözünüze güzel gözüküyorsa onu almanızı tavsiye ediyoruz.

Haftalık Etkinliklerle Katılabilirsiniz

Haftalık olarak katılabileceğiniz etkinlikler sayesinde hem gece hemde gündüz yarışları yapabilirsiniz. Haftalık etkinlikler oyunun ilerlemesinden bağımsız olarak bulunmaktadır. Bu nedenle hepsini yapmak zorunda değilsiniz. Ancak oynadığınız arabayı modifiye etmek için paraya ihtiyacınız olacaktır. Görevler arasında bir iki defa bu etkinliklere katılıp kazandığınız parayla arabanızı geliştirip hikayeye devam edebilirsiniz.

Araçların Yol Tutuşlarını Ayarların

Araçların yol tutuşlarını kendi sürüş zevkinize göre ayarlamanız hikayede ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Arabaların yol tutuşlarını değiştirerek drift’e yatkın veya çok iyi yol tutan bir araç haline getirebilirsiniz. Hikaye görevlerini kolay bir şekilde yapabilmek için en iyi yol tutan arabayı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

NOS Barlarını Doldurmayı Unutmayın

Oyunda 2 tip NOS barı mevcut. Bir tanesi kendiliğinden dolan mavi renkli NOS barı bir diğeri de öndeki aracın hava kanalına girdiğinizde, drift yaptığınızda veya zıpladığınızda dolan sarı renkli NOS barıdır. Dilerseniz mavi renkli barı kullanarak aracanıza NOS basabilirsiniz. Ancak özel hareketler yaprak doldurduğunuz sarı renkli NOS barıyla birlikte kullandığınızda çok fazla boost kazanırsınız.

Oyunun başında yapmanız gerekenleri anlattığımız NFS Unbound başlangıç rehberi bu kadardı. Umuyoruz ki bu rehberimizle oyuna çok iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni NFS oyunu hakkındaki düşünceleriniz neler? Cevaplarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir