Cities: Skylines 2 Duyuruldu! İşte Tüm Detaylar

Cities: Skylines 2 Duyuruldu!

Neredeyse 8 yıl ve 12 milyon satışın ardından Cities: Skylines’ın devam oyunu geliyor. Paradox’un yaptığı duyuruya göre Cities: Skylines 2, Xbox Series X/S, PC, Game Pass ve PS 5 platformlarında oynanabilecek. Serinin ilk oyununu henüz deneme fırsatı bulamadıysanız ikinci oyun piyasaya çıkana kadar denemek için çok fazla süreniz olacak.

Paradox Interactive Cities: Skylines 2 Oyununu Duyurdu!

Cities: Skyline 2 duyurusu birçok oyuncu tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Özellikle de serinin ilk oyununu oynayanlar yeni oyunu merakla bekliyor. Yeni oyunda genişletilmiş şehir düzenleme araçları, yeni mekanikler ve çok daha önemlisi topluluğun en çok sevdiği genişletilmiş mod paketi desteği yer alacak. Oyuncular, ufak köyleri yönetmeye başlayarak yavaş yavaş büyük metropolleri oluşturmaya doğru ilerleyecek.

Yapılan duyuru videosundan da gördüğümüz kadarıyla bizleri çok daha gerçekçi grafikler ve oynanış bekliyor olacak. Bununla birlikte daha detaylı inşaatlar, ulaşım, endüstri ve ekonomik sistem de yeni oyunda olacak. Ayrıca geliştirilmiş trafik sistemi sayesinde oyuncuların en büyük sorunu olan ulaşımın çözüleceğini düşünüyoruz.

Cities: Skylines 2 Çıkış Tarihi Nedir?

Oyunun sadece duyurusu bile birçok oyuncuda beklenti yarattı. Cities: Syklines 2 çıkış tarihi kesin olarak belirlenmese de bazı söylentiler mevcut. Oyunun 2023 yılının sonlarına doğru çıkış yapacağı söyleniyor. Umuyoruz ki geliştirme süreci biraz daha hızlı ilerler ve oyun biraz daha erken çıkış yapar.

cities skylines 2 cikis tarihi

Cities: Skylines 2 duyurusunda edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaştık. Sizler de serinin ikinci oyunu hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir