GeForce Now Bir Günlük Paket Fiyatı Açıklandı!

GeForce Now Bir Günlük Paket Fiyatı Açıklandı!

GeForce Now bulut sunucular üzerinden oyunları en iyi kaliteli grafiklerle oynama imkanını oyunculara sunuyor. Üstelik bu deneyimi uygun fiyatlardan satıyor. Şimdilerde ise oyuncuları sevindirecek 24 saatlik paketi satışa sundular. GeForce Now bir günlük paket fiyatı bu sistemi denemek isteyenler için oldukça uygun diyebiliriz.

GeForce Now Bir Günlük Paket Fiyatı Nedir?

NVIDIA geliştirdiği teknolojilerle oyuncuları ziyadesiyle memnun ediyor. Bir çok teknolojiye önderlik eden NVIDIA yeni denilebilecek GeForce Now ile eski donanımlara sahip oyunculara yüksek grafik ve çözünürlükle oyun oynama imkanı sunuyor. Sahip olduğunuz oyunları bilgisayardan, tabletten ve mobil cihazlardan akıcı bir şekilde oynamak için yüksek hızlı internet bağlantısına da ihtiyaç var.

İnternet hızınız 25 mbps ve üzeri ise 1080p çözünürlükte en iyi ayarlarda sorunsuz oynayabilirsiniz. İnternetiniz 20 mbps altında ise arada bir bağlantı problemi yaşayabilirsiniz. Lakin çözünürlüğü bağlantı hızınıza göre ayarladığınız zaman herhangi bir takılma veya donma sorunu olmadan eğlencenize devam edebilirsiniz.

GeForce Now üzerinden oyun oynamak isteyen oyuncular 4 farklı paketten bir tanesini satın alabilir. Bu paketlerden bir tanesi ücretsiz olarak erişilebiliyor. Ücretsiz olan paket sizlere 30 dakikalık oyun süresi sunuyor fakat RTX özelliğinden faydalanamıyorsunuz. RTX özelliği ile bu hizmeti test etmek isteyenler için 24 saatlik paket satılmakta. Bunlara ek olarak 3 aylık ve aylık paketlerde satılıyor. GeForce Now 24 saatlik paket fiyatı 14,9 ₺ olarak belirlenmiş.

GeFor Now bir günlük paket fiyatı hakkında düşünceleriniz nedir? Yalnızca 24 saat oyun oynamak için 14,9 ₺ vermeye değer mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Oyun haberleri içerikleri paylaştığımız zaman bildirim almak için sitemizin bültenine ücretsiz katılabilirsiniz.