Oyun Rehberleri

Minecraft Zırh Büyüleri

Minecraft Zırh Büyüleri

Minecraft eşyalarına ekelenebilecek büyüler serisine zırhlar ile devam ediyoruz. Bu içeriğimizde paylaşacağımız en iyi Minecraft zırh büyüleri, sizleri tank gibi bir karakter yapacak. Özellikler Nether haritasına geçtiğiniz zaman daha uzun süre orada kalmanıza yardımcı olacak büyülere yer vermeye özen gösterdik. Bu sayede oradaki değerli eşyaları kolayca toplayabileceksiniz.

En İyi Minecraft Zırh Büyüleri

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz çok fazla zırh mevcut. Bu zırhların her birisi farklı dayanıklığa ve savunma gücüne sahip. Hayatta kalma serüveninizde çevreden topladıklarınızı kaybetmemek için karakterinize mutlaka zırh seti yapmalısınız. İlerleyen aşamalarda zırh setlerine basacağınız Minecraft zırh efsunları ile çok dayanıklı bir karaktere sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki listede zırh parçalarında kullanabileceğiniz en etkili büyüleri bulabilirsiniz.

Kırılmazlık

minecraft zirh buyuleri kirilmazlik efsunu

Kırılmazlık büyüsü oyundaki bütün ekipmanlar için en gerekli olanıdır diyebiliriz. Özellikle en çok kullanılan zırh ekipmanları için kesinlikle Minecraft zırh büyüleri içerisinde ilk sırada basılması gerekiyor. Canavarlar veya PVP karşılaşmalarda zırhların dayanıklığı çok hızlı bir şekilde bitmektedir. Zırhlarınızın daha fazla dayanıklı olması için kırılmazlık büyüsünü basabilirsiniz.

Koruma

minecraft zirh buyuleri koruma

Canavarlardan veya diğer oyunculardan gelen saldırılar çok fazla hasar vermektedir. Koruma büyüsünü kullanarak aldığınız hasarları düşürebilirsiniz. Karşılaşacağınız canavarın verdiği harasarlara özel koruma büyülerini de basabilirsiniz. Eğer canavar ateş hasarı vuruyorsa zırh setinize ateş koruması basarak onun saldırılarına karşı ekstra savunma kazanabilirsiniz.

Tamir

minecraft zirh buyuleri tamir efsunu

Tamir büyüsü yalnızca silahlar için değil zırh parçaları için de oldukça önemlidir. Zırhlarınızı tamir etmek için ekstra malzeme harcamak istemiyorsanız eğer bütün parçalarınızı tamir büyüsü ile donatabilirsiniz. Böylece her deneyim puanı kazandığınızda ekipmanlarınız kendiliğinden tamir edilecektir.

Derin Koşucu

minecraft zirh buyuleri derin kosucu

Bu Minecraft büyüsü bütün zırhlara basılamamaktadır. Yalnızca ayakkabı parçasına basabileceğiniz bu büyü sayesinde yüzerken veya bir akıntıya karşı yürürken bir miktar daha hızlı gitmenizi sağlar. Bu büyü, canavarlardan kaçmanız gereken durumlarda oldukça işlevsel olacaktır.

En çok kullanılan Minecraft zırh büyüleri listemizi tamamladık. Sizlerin tercih ettiği Minecraft zırh efsunları nelerdir? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz Minecraft kılıç büyüleri konumuza bakarak saldırılarınızı güçlendirebileceğiniz efsunları da öğrenebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir