Oyun Rehberleri

En İyi Stardew Valley Modları 2024! İşte Oyunu Daha Zevkli Hale Getiren Mod Paketleri

En İyi Stardew Valley Modları

Eğlenceli oyun tarzı ve pixel grafikleriyle çok sevilen çiftlik geliştirme oyunu Stardew Valley, çok fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Oyun içerisinde yalnızca çitflik geliştirmiyor aynı zamanda kasabadaki diğer insanlarla da iletişiminizi geliştirebiliyorsunuz.

Oyuncular tarafından hazırlanmış mod paketleri sayesinde oyunu çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu içeriğimizde paylaştığımız en iyi Stardew Valley modları, oyun görevlerini tamamladıktan sonra keyifli vakit geçirmenizi sağlacaktır.

En İyi Stardew Valley Modları Nelerdir?

  • Stardew Valley Expanded
  • Tractor Mod
  • NPC Map Locations
  • Easy Fishing Mod
  • Chests Anywhere mod

Oyuncuların hazırladığı yukarıdaki Stardew Valley mod paketleri, oyunu birçok açıdan çok daha keyifli hale getiriyor. Oyunu modlu olarak oynamak isteyen oyuncular için hazırladığımız listede yalnızca en iyi modlar yer almaktadır. Bu modların ne işe yaradığını merak ediyorsanız hadi hep birlikte göz atalım.

Stardew Valley Expanded

Oyunun vanilla halini her anlamda bitirdiyseniz Expanded mod paketiyle yeni içerikleri oyuna ekleyebilirsiniz. Bu mod paketi, 18 yeni lokasyon, 74 yeni karakter etkinliği, 4 yeni NPC ve keşfedilecek yeni bir köy içermektedir. Ayrıca yeni karakterler ve NPC’ler ile yapacağınız daha fazla diyalog seçeneği bu mod paketiyle birlikte oyuna eklenmektedir.

Tractor Mod

Çiftlik yapma oyunlarında olmazsa olmazı tarla yapmaktır. Köy merkezinden alacağınız tohumlarla size en iyi getiriyi verecek ürünleri ekerek kolayca para kazanabilirsiniz. Tractor modu sayesinde tarlayı ekim işlemini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tarla için ayıracağınız süreyi kısaltarak diğer içeriklerle daha fazla uğraşabilirsiniz.

Stardew Valley En İyi Mod Paketleri
Stardew Valley En İyi Mod Paketleri

NPC Map Locations

Stardew Valley oyununda etkileşime geçebileceğiniz çok fazla NPC bulunuyor. Oyunun orijinal sürümünün üzerine mod ekleyerek bu karakterlerin sayısını artırabiliyorsunuz. Ancak NPC’lerin yerlerini bulmak bazı durumlarda can sıkıcı olabiliyor.

Stardew Valley NPC map locations mod paketi, mini map üzerine NPC’lerin konumlarını yerleştirerek bu sorunu çözüyor. Ayrıca diğer mod paketleriyle de uyumlu olarak çalışmaktadır.

Easy Fishing Mod

Bu mod paketini en iyi Stardew Valley modları listemize eklemezsek olmazdı. Stardew Valley içerisinde gelişirken en hızlı para kasma yöntemlerinden bir tanesi de balıkçılıktır. Bazı durumlarda balıkları yakalamak çok zor olabiliyor.

Easy fishing mod ile balık tutarken zorlanmayacaksınız. Balıkların hareketliliğini düşürerek onları kolayca yakalamanızı sağlamaktadır.

Chests Anywhere mod

Listemizin en sonunda sandıklarınıza her yerden erişme imkanı veren chests anywhere mod paketi yer alıyor. Çoğu zaman üstünüzdeki eşyalar sizin daha fazla loot yapmanızı engelleyebiliyor.

Madene gittiğiniz zaman çok fazla loot çıkarttığınız için çantanız hemen dolmaktadır. Chests anywhere mod paketi ile bulunduğunuz yerden evdeki sandıklarınıza erişerek üstünüzü boşaltabiliyorsunuz.

Sonuç

En iyi Stardew Valley modları içeriğimizde birçok mod paketine yer verdik. Sizce Stardew Valley oynarken kullanılabilecek en iyi mod paketi hangisidir? Cevaplarınızı yorumlardan iletebilirsiniz. Modlar hakkında bilgi edindikten sonra oyuncukonseyi.com/stardew-valley-mod-nasil-yuklenir/ bağlantısına tıklayarak Stardew Valley mod yükleme rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Xbox Game Pass Alınır Mı?
Oyun Rehberleri

Xbox Game Pass Alınır Mı?

Son zamanlarda oyun fiyatlarının fazlasıyla yükselmesiyle birlikte, korsan oyunculuk daha çok yaygınlaştı. Bunun sebebi ise ülkemizde oyunların ekonomiden dolayı 500-600 ₺’ye satılmasından kaynaklanıyor. Microsoft ise hem ülkemiz için hem de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir