Oyun Rehberleri

ETS 2 Şirket Büyütme Rehberi

ETS 2 Şirket Büyütme Rehberi

SCS Software tarafından geliştirilen Euro Truck Simulator 2, tır sürme simlasyonunun haricinde oyunculara farklı içerikler de sunuyor. Oyundaki asıl amacınız yükü aldığınız noktadan varış noktasına hasarsız götürmek olsa da arka tarafta yapabileceğiniz farklı işler mevcut. Örneğin şirketinizi yönetmek gibi. ETS 2 şirket büyütme rehberimizde şirketinizi en verimli şekilde geliştirmenizi sağlayacak ipuçlarına yer vereceğiz.

ETS 2 Şirket Büyütme Yöntemleri

Euro Truck Simulator 2 oyununda size ek gelir getirecek yöntemlerden bir tanesi de şirketinizdir. Şirketinize alacağınız tır şoförlerinin her birisi farklı yeteneklere sahip olacaktır. Ancak şoförleri ilk defa işe alırken size en yeteneksiz olanları verilecektir. Bu şoförler zaman içerisinde işleri tamamlayarak kendilerini geliştirecek ve size daha fazla kazandırmaya başlayacaktır.

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız ilk olarak uzun yol yeteneğini geliştirin. Uzun yol yeteneğini ne kadar çok arttırırsanız şoförlerinizin gideceği mesafeler o kadar çok uzayacak ve karşılığında daha fazla para kazanacaksınız. Şoförlerinizin uzun yolda daha verimli gidebilmesi için onlara vereceğiniz tırları geliştirin. Böylece aldıkları yükleri götürme konusunda zorluk çekmeyeceklerdir.

Euro Truck Simulator 2 Garaj Genişletme

ETS 2 oyundaki lojistik şirketinizin gelirlerini arttırmak için garajınızı genişletebilirsiniz. Garajınızın seviyesine göre o garaj içerisinde çalışabilecek şoför sayısı da artacaktır. Şoför sayınız arttıkça şirketinizin geliri de artacaktır. İlk başlarda yavaş yavaş gelir artışı elde etseniz de ilerleyen aşamalarda şoförleriniz geliştiğinde aşırı yüksek gelirlere ulaşabilirsiniz.

ets 2 garaj genisletme

Garajınızı genişletmek için ana menünün sağ alt tarafından şirket yönetimi paneline tıklayın. Karşınıza çıkan küçük pencere içerisinden garaj yöneticisini seçin. Genişletmek istediğiniz garaja tıklayın ve sol taraftaki geliştir butonuna basın. Garjı geliştirmek için her seviye de farklı ücret istemektedir. Bu masrafı karşılayamıyorsanız garajınızı büyütemezsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Şoförleri İşe Gönderme

ets 2 soforleri ise gonderme

Oyuncuların ETS 2 şirket büyütme aşamasında en çok sorun yaşadığı kısım burasıdır. Kiraladığınız şoförleri işe göndermek için ilk olarak onları garajlara atamanız gerekiyor. Şoförlerinizi garajlara atadıktan sonra onların yeteneklerini düzenlemelisiniz. Şoförlerin yetenekleri birbirinden farklı olacağı için her şoförün kendi yeteneğine uygun tırları almanız gerekiyor. Eğer ki şoförün ağır yük yeteneği fazla gelişmiş ise ona ağır yükleri taşıyabilen tırlardan almanız gerekiyor. Aksi takdirde o şoför diğer işleri almak için daha fazla bekleyecektir. Şoförler ile uyumlu tırlar aldığınız zaman otomatik olarak işi alıp yola koyulacaktır.

Euro Truck Simulator 2 Kredi Çekme

ETS 2 şirket büyütme yöntemleri arasında oyuncuların en sık kullandığı yöntem kredi çekmek oluyor. Oyun içerisinde kredi çekerek nakit para elde edebilirsiniz. Ancak bu kredinin geri ödemesi olduğunu hatırlatmak isteriz. Çektiğiniz krediyle istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Ancak o parayı boş yere harcasanız ödeme zamanı geldiğinde zorlanabilirsiniz.

ets 2 kredi cekme

Kredi çekmek için ana menünün sağ alt tarafındaki şirket durumu bölümünden banka sekmesine tıklayın. Karşınıza 4 farklı kredi teklifi çıkacaktır. Bu kredi tekliflerinden birini tercih edebilirsiniz. Kredi türlerine tıkladığınızda vadesini ve faizini görebilirsiniz. Çalıştığınız işlerden elinize geçen toplu paralarla bu kredileri toplu bir şekilde de ödeyebilirsiniz.

Bu içeriğimizde oyuna yeni başlayan oyuncuların en çok aradığı ETS 2 şirket büyütme yöntemlerini paylaştık. Aklınız takılan herhangi bir şey olursa çekinmeden yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Dilerseniz oyun rehberleri kategorisine göz atarak diğer oyunlar için hazırlanmış içeriklere de ulaşabilirsiniz. Hepinize keyifli sürüşler diliyoruz. Tekerinize taş değmesin.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği
Oyun Rehberleri

FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği

Football Manager oyuncularının kullanabileceği binlerce taktik var. Oyuncular kendi takımlarına göre geliştirdikler taktikler sayesinde FM 23 kariyerlerinde başarıya ulaşabiliyor. Eğer oyundaki kariyerinizde Chelsea ile oynuyorsanız FM 2023 Chelsea 4-3-3 taktiği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir