Halo Infinite Adjutant Resolution Boss Rehberi

halo-infinite-adjutant-resolution-rehberi

Halo Infinite hikâyesi boyunca oyuncuları birçok zorluk Boss ile sınıyor. Adjutant Resolution’ da bu Bosslardan bir tanesi. Bossun mekaniklerini anlamayanlar için savaş oldukça çetin geçebilir. Spire görevi boyunca oyuncular oldukça zorlu meydan okumalardan geçmekte. Hunter isimli yaratıklar oyuncuları oldukça zorlamakta. Tüm bu zorlukların en sonunda ise Adjutant Resolution yer alıyor. Sizler için hazırladığımız Halo Infinite Adjutant Resolution boss rehberi oyundaki bu zorlu meydan okumanın üstesinden gelmeniz için kullanacağınız tüm bilgileri içeriyor olacak.

Halo Infinite Adjutant Resolution Boss Rehberi

Adjutant Resolution’ u yenmek için ana hatlarıyla yapmanız gereken şey öncelikle etrafındaki dört adet mekanik kolu yok ettikten sonra ortadaki merkeze Bossu öldürene kadar hasar vermektir. Savaş iki aşamalı olarak gerçekleşir. Oyuncular ilk olarak dört kolu yok ederler. Her biri oyuncuların hasar verebildiği öne çıkarılmış kısımlara sahiptir. Bir kol yok edildikten sonra Adjutant Resolution geçici olarak inaktif hale geçecektir. Oyuncular bu aşamada merkez kısma ateş ederek Bossa oldukça yüksek hasarlar verebilirler.

Dört adet kol ortadan yok olduktan sonra savaşın ikinci kısmı başlar. Bu kısımda Adjutant Resolution oyuncunun üzerine oldukça yüksek hasar veren bir lazer ateşler. Oyuncular bu lazerden bir sütunların arkasına kaçarak saklanmalıdır. Lazer ateşi bittikten sonra hızlıca Bossun merkez kısmına ateş ederek hasar vermelisiniz. Adjutant Resolution oldukça sık ateş ettiğinden bu biraz zaman alabilir. Ancak oyuncular bu ateş kısmı bitene kadar sütunların arkasında saklanıp daha sonrasında hızlıca hasar vermeye devam ettikleri sürece savaş kolayca sona erecektir.

Oyunun yedinci görevi olan Spire’ı tamamlamak için oyuncuların Adjutant Resolution’ın üstesinden gelmeleri gerekmektedir. Oyunun dördüncü Bossu olan Adjutant Resolution sürgün edilmemiş bir Boss olma özelliğini taşıyor. Sürekli ateş etmesi sebebiyle Boss’u devirmek diğer Bosslara göre bir hayli uzun sürecektir. Özellikle ileri zorluk seviyelerinde oyuncular Bossu öldürebilmek için doğru silahları kullanmalıdır. Savaş bölgesi çevresinde işinize yarayacak silahlar yer almakla birlikte en çok hasarı Shock Rifle çıkarmakta.

Sizler için hazırladığımız Halo Infinite Adjutant Resolution boss rehberi ile bu zorlu rakibin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Bunun gibi daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.