Oyun Rehberleri

Big Ambitions %100 Mutluluk Nasıl Yapılır?

Big Ambitions 100 Mutluluk Nasıl Yapılır?

Yönetim oyunlarının en iyilerinden bir tanesi olan Big Ambitions oyununda %100 mutluluk yapma biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Oyunu özellikle hikaye kısmıyla oynayanların karşısına çıkacak olan bu görevde zorlanmamanız için küçük bir rehber hazırladık. Big Ambitions %100 mutluluk nasıl yapılır?

Big Ambitions Mutluluk Veren Olaylar

Oyunda %100 mutluluğa ulaşmak için aşağıda belirtilen tüm görevleri ve etkinlikleri yapın. Tüm hepsini yaptığınız taktirde hızlı bir şekilde %100 mutluluğa ulaşabilir ve görevi geçebilirsiniz.

Günlük Pozitif Gelir

Oyunda gece 00.00 saatinde gelen gelirleriniz eğer pozitifse, zararınız yoksa %20 mutluluk kazanırsınız. Bu yüzden günü pozitif bir gelirle bitirmek için özen gösterin.

Kişisel Hedefler

Başarımlar, yani kişisel hedeflerin her birini tamamladığınızda geçici bir süreliğine %15 mutluluk kazanırsınız. Bu yüzden %100 mutluluk görevi için bir tane kolay bir kişisel hedefi sonra yapmak üzere bırakın.

Parkta Yürümek

Oyunun üst mahallesinde bulunan parkta yürüyerek geçici süreliğine %30 mutluluk kazanırsınız. Her 2 günde bir parkta 1 saat yürüyüş yapmaya gitmeyi ihmal etmeyin.

TV İzleyin

Evinize alacağınız bir adet televizyon ile %15 mutluluk kazanırsınız. Bu yüzden yaşadığınız evde mutlaka bir televizyon bulundurmayı ihmal etmeyin.

Kumar Oynayın!

Oyunun en çok mutluluk verne aktivitesi kumar oynamak için hafta sonunda gittiğiniz o bot turu. Hem kumar oynayabilir hem iyi bir mutluluk puanı ile geri dönebilirsiniz.

Big Ambitions %100 mutluluk için yapmanız gerekenler bunlardı. Eğer oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz oyun rehberleri kategorimizden oyuna ait diğer rehberleri bulabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir