Oyun Haberleri

Watch Dogs Legion Güncelleme Almayacak!

Watch-Dogs-Legion-Guncelleme-Almayacak

Ubisoft tarafından Watch Dogs Legion internet sayfasında yayınlanan duyuruya göre, oyunun 5.6 güncellemesi alacağı son güncelleme olacak. Yapılacak olan bu güncelleme sonrasında Watch Dogs Legion güncelleme almayacak. Duyuru oyunun bir yıl ve üç ay sürecek bir güncelleme sürecini takip edeceğini de açıkladı. Bu süreçte oyuna yeni çok oyunculu modları, karakterler ve herkesin favori hacker’ı Aiden Pearce’ ı içeren hikâye ek paketi, Bloodline eklenecek.

Sezon 5 Sonrasında Watch Dogs Legion Güncelleme Almayacak

Watch Dogs Legion’un son çok oyunculu sezonu olacak Stripes planlandığı şekilde devam edecek. Stripes sezonunun sona ermesi ile birlikte çok oyunculu mod için sezon 3 ve 5 arasındaki bir döngüyle devam eden oyun sonuna girilecek. Bu durum sonsuza kadar böyle devam edecek. (En azından oyun sunucuları kapatılmaya karar verilene kadar). Ubisoft bu konu hakkında sunucuların ne kadarlık bir süre boyunca açık tutulacağını açıklamadı.

Yapılan resmî açıklamaya göre “Şu andaki 80 rütbe içeren sezon 4 Rebels, 22 Ocak 2022’ ye kadar devam edecek ve sonrasında sezon 5 Stripes’ a geçilecek. Bu noktadan sonra sezon 3 ve 5 arasında bir döngüye girilecek, böylelikle geçmişte kaçırdığınız bir ödülü yeniden elde etme şansınız doğacak. Dört gözle bekleyebileceğiniz bazı ödüller, Aiden Pearce’ın ceketinin ve Jackson’ın maske ve kıyafet setinin değiştirilmiş bir versiyonunu içermekte.”

Oyun küçük bir yakın gelecek şehrinden, keşfedilecek birçok içerikle birlikte, aksiyon dolu çok oyunculu moda sıçramalarla büyüdü. Yarattığımız oyundan daha fazla gurur duyamazdık ve bir yıl boyunca bu serüvende Londra’ da bize katılan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bir hikâye ek paketinin yanı sıra bir yıl sürecek çok oyunculu mod güncellemelerinden sonra Watch Dogs Legion güncelleme almayacak şeklindeki açıklama oyuncular tarafından makul bir teklif olarak karşılanmakta.  Sizlerle her gün güncel oyun haberlerini paylaşıyor olacağız. Takipte kalmak için sitemizde yer alan haberler kategorisini her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir