FM 2023 Tiki Taka Taktiği

FM 2023 Tiki Taka Taktiği

Football Manager oyun serisi her sene bazı oynanış mekaniklerini iyileştirerek oyunculara çok daha gerçekçi bir futbol deneyimi sunmaya yaklaşıyor. Oyuncular dilerse kendi taktiklerini dilerse de dünya çapınca ün salmış taktikleri kullanabiliyor. En çok kullanılan Tiki Taka taktiği ise oldukça başarılı. Bu içeriğimizde FM 2023 tiki taka taktiği hakkında her şeyi bulabilirsiniz.

FM 2023 Tiki Taka Taktiği Nasıl Uygulanır?

Tiki Taka taktiği neredeyse her futbol sever tarafından bilinen en meşhur taktiklerden birisidir. Bu taktiği hemen hemen her takımda kullanabilirsiniz ancak alacağınız sonuçlar takımdaki futbolcuların kalitesine göre değişecektir. Yeterli kondisyona ve paslaşma konusunda başarılı ilk 11’e sahipseniz Tiki Taka ile iyi işler çıkartabilirsiniz.

İçeriğimizde yer verdiğimiz FM 2023 Tiki Taka taktiği 4-2-3-1 üzerine kurulu olduğu için iyi bir forvet oyuncusuna ihtiyacınız olacak. Bu sayede takımınız kısa paslaşmalar yaptıktan sonra rakip kaleye golu atabilir. Takımı hafif tempoda oynatarak kısa paslaşmalar ile rakip oyuncuları yorabilirsiniz. Ayrıca rakip takıma kuracağınız baskıyla birlikte gördüğünüz ilk boşluk fırsatını değerlendirerek bol gollü maçlar geçirebilirsiniz.

FM 23 Tiki Taka Taktiği Kurulumu

Aşağıdaki adımları sırasıyla uyguladığınız zaman taktiği sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Taktiği kurmadan önce mevcut ilerlemenizi yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/koyvwc/fm-23-tiki-taka-taktigi.zip.html

  • İlk olarak yukarıdaki inidrme linkine tıklayarak taktkiği bilgisayarınıza indirin.
  • Sıkıştırılmış dosya içinde bulunan taktik dosyasını ” Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2023/tactics ” tactics klasörünün içine sürükleyin.
  • Oyun içerisinde taktik ayarlarından bu Tiki Taka taktiğini seçin ve her şey hazır!

FM 2023 Tiki Taka taktiği ile ilgili sormak istedikleriniz varsa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Xbox Game Pass Alınır Mı?
Oyun Rehberleri

Xbox Game Pass Alınır Mı?

Son zamanlarda oyun fiyatlarının fazlasıyla yükselmesiyle birlikte, korsan oyunculuk daha çok yaygınlaştı. Bunun sebebi ise ülkemizde oyunların ekonomiden dolayı 500-600 ₺’ye satılmasından kaynaklanıyor. Microsoft ise hem ülkemiz için hem de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir