GeForce Now Sistemine Eklenecek EA Oyunları

GeForce Now Sistemine Eklenecek EA Oyunları

Bulut sistemlerde oyun oynama imkanı sunan NVIDIA GeForce Now sistemine eklenecek EA oyunları listesi açıklandı. GeForce Now’a eklenecek Electronic Arts oyunları oyuncuların yüzünü güldürecek. Apex Legends oyununa ek olarak 4 yeni EA oyunu daha burada yerini alacak.

GeForce Now Sistemine Eklenecek EA Oyunları Listesi Duyuruldu!

NVIDIA tarafından geliştirip sunulan GeForce Now hizmeti kendisini güncellemeye devam ediyor. Haftalık olarak getirilen düzenli güncellemelerle her seferinde yeni oyunlar NVIDIA GFN kütüphanesine giriyor. Bu hafta birbirinden eğlenceli 4 farklı Electronic Arts oyunu bu platformda yerini alacak. Ayrıca GeForce Now tarafından yapılan duyuruda EA oyunlarının yanı sıra 6 farklı oyunu da sistemlerine dahil edeceklerini belirttiler. İşte bu hafta eklenecek EA oyunları listesi;

  • Dragon Age: Inquisition
  • Unravel Two
  • Battlefield 1 Revolution
  • Mirror’s Edge Catalyst

Yukarıdaki oyunlar içerisinde en heyecan verici olanları kesinlikle Battlefield 1 Revolution ve Mirror’s Edge Catalyst oyunları olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek grafiklerle herhangi bir takılma veya donma problemi yaşamadan savaş heyecanı yaşamak isteyenler Battlefield 1 Revolution oyununu kesinlikle GeForce Now ile denemeliler. Hikaye oyunları hayranları ise Mirror’s Edge Catalyst’i bütün grafik ve görsel ayarlar açık bir şekilde oynayabilirler. Daha önceden oynamış olsanız bile bu iki oyunu bir de çok yüksek grafiklerle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Aradaki farkı gördükten sonra “ben daha önce ne oynamışım böyle ya?” diyeceğinizden adımız gibi eminiz. Üstelik hiç bir kasma sorunu olmadan akıcı olarak oynama keyfi bir başka olacaktır. Yalnız internet bağlantı hızınız yüksek çözünürlükte oynamak için oldukça önemli. Oyunları GFN ile 1080p çözünürlükte oynamak için en az 30 mbps ve üzeri indirme hızınızın olması gerekiyor. Aksi takdirde bağlantı da kopmalar yaşayabilirsiniz.

Bu hafta gelecek güncelleme ile birlikte GeForce Now sistemine eklenecek EA oyunları hepimizi heyecanlandırdı. Özellikle Battlefield 1 Revolution’ın GFN’de yer alması düşük donanımdaki sistemlerinde daha önce bu oyunu oynayamayanlar için muazzam bir fırsat olacaktır. İlerleyen günlerde hangi EA oyunları GeForce Now’a eklenecek? Tahminlerinizi yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca oyun haberleri içerikleri paylaştığımız zaman bildirim almak için bültenimize ücretsiz bir şekilde abone olabilirsiniz.