It Takes Two Sistem Gereksinimleri

It Takes Two

Son zamanlarda yavaş yavaş piyasayı ele geçiren 2 kişilik oyunlar arasına bir yenisi daha katıldı. Platform türünde olan ve 2 kişilik ortak ekran ile oynanan It Takes Two sistem gereksinimleri rehberiyle karşınızdayız. Oldukça akıcı bir oynanışa sahip It Takes Two sizi hem hikayesi hem görselleri ile farklı bir dünyaya götürmeyi başaracak türden.

Hazelight tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafımdan yayımlanan bu oyun fiyatıyla büyük eleştiriler aldı. Özellikle Türkiye pazarında bu derece yüksek bir fiyata sahip olan oyun herkesin alabileceği türden değil.

It Takes Two Nasıl Bir Oyun?

Akıcı bir oynanışa sahip olduğundan bahsetmiştik. Oyun kendi içerisinde de belirli bir hikayeye sahip. Bir küçük kızın anne babasının ayrılacağını öğrenmesi sonrasında bir takım olaylar gelişiyor. Bu olaylar akabinde ise anne ve baba küçük birer oyuncağa dönüşüyor. Buna sebebiyet veren ise tamamen bir kitap! Elbette tüm hikayeden bahsetmeye gerek yok. Fakat!!

It Takes Two Friend’s Pass

280 ₺ fiyatı ile el yakan bu oyunun birde güzel bir yanı mevcut. Friend’s Pass özelliği ile oyuna sahip olan kişiler 1 arkadaşını daha davet edebiliyor. Evet, yanlış duymadınız. Eğer oyuna sahip bir arkadaşınız varsa sizi davet edebilir ve bu sayede oyunu satın almadan oynayabilirsiniz.

Olaya başka bir şekilde daha bakarsak oyunu siz satın alabilir ve oynamak istediğiniz arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Veya bir arkadaşınızla ortaklaşa bir şekilde oyunu satın alabilirsiniz. Bu konuda seçim tamamen size kalmış.

It Takes Two Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Oyunun yapımcısı Hazelight oyunun sistem gereksinimleri konusunda oldukça cömert davranmış. Oyun yüksek sistemlere gerek duymuyor. İşte size minimal ve maksimum gereksinimler;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 8.1 veya 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i3-2100t veya AMD FX 6100
Bellek(RAM): 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforge GTX 660 veya AMD r7 260X
DirectX: 11
Depolama: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit veya Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD Ryzen 3 1300X
Bellek(RAM): 16 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforge GRX980 veya AMD R9 290X
DirectX: 11
Depolama: 50 GB

Oyunun Steam Sayfası: https://store.steampowered.com/app/1426210/It_Takes_Two/

Gördüğünüz gibi It Takes Two sistem gereksinimleri olarak gayet anlaşılabilir donanım istiyor. Bu sayede oyunu herkes kolaylıkla oynayabilecek. Oyunun tek eksi yanı yüksek fiyatı. Bu yüzden bütçeniz yetersiz ise Steam veya Origin indirim dönemini bekleyebilirsiniz.