GTA 5 Çıplaklar Kampı Nerede? Nasıl Gidilir? Kamp Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

GTA 5 Çıplaklar Kampı Nerede?

Bundan 10 yıl önce çıkan GTA 5 oyununda bulunan bazı bölgeler halen daha gizemini korumaya devam ediyor. Çoğu oyuncunun adını duyduğu ancak hiç uğramadığı çıplaklar kampı bu bölgeler arasında bulunuyor.

Bu rehber içeriğimizde bölgeyi ziyaret etmek isteyen oyuncuların araştırdığı GTA 5 çıplaklar kampı nerede sorusuna cevap vereceğiz. Aynı zamanda bu bölgedeki halkın neden yarı çıplak gezdiği hakkında bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

GTA 5 Çıplaklar Kampı Nerede?

Gizemli yerleri keşfetmeyi seven maceracıların araştırdığı GTA 5 çıplaklar kampı, Chiliad Dağı’nın tepelerinde yer alır. Haritaya bakıldığında herhangi bir simgesi olmayan bu kampın içinde bulunan kulelerden kamp girişleri ve dağın eteklerinden geçenler rahat bir şekilde görülebilir.

GTA 5 Çıplaklar Kampına Nasıl Gidilir?

GTA 5 haritasının büyük bir bölümünü kaplayan Chiliad Dağı’nda bulunan çıplaklar kampına gitmek için öncelikle haritanın sol üstünde bulunan “Paleto Bay” kasabasına gitmelisiniz. Paleto Bay’den otobana çıkıp Güney yönünde ilerleyin. Otobanda 0.6 Mil kadar ilerledikten sonra sol tarafınızda kalan kereste fabrikası yoluna girin. (Karşıdan gelen araçlara dikkat!)

gta 5 ciplaklar kampina nasil gidilir

Kereste fabrikası yolundaki ilk yol ayrımından sağa sapın ve yolu takip edin. Karşınıza çıkan ikinci tahta köprüden geçin ve yine ilk sağdan arazi yoluna girin. Uçurumun kenarından giden arazi yolunu takip ederek GTA 5 çıplaklar kampı bölgesine ulaşın.

Çıplaklar Kampında Kimler Yaşıyor?

Burada yaşayanlar GTA 5 oyunundaki en pislik gruplardan biri olan “Altruizm” üyesidir. Bu grubun üyeleri, insanlarla beslenen yamyamlardan oluşur. Kendilerine belirledikleri kurbanlar arasında yolda kalan kişiler ve otostopçular bulunur.

Altruizm grubunun yaşadığı çıplaklar kampına Franklin ya da Michael karakterlerinden biriyle girmeye çalışırsanız size saldıracaklardır. Ancak Trevor bu bölgede istediği gibi dolaşabilir. Bunun nedeni Trevor karakterinin bu gruba sürekli olarak kurban getirmesidir.

Sonuç

Bu içeriğimizde maceracı oyuncuların en çok araştırdığı GTA 5 çıplaklar kampı nerede sorusunu cevapladık. Çıplaklar kampının adına aldanıp Trevor dışındaki bir karakter ile buraya gitmenizi önermiyoruz. Bu bölgeye gitmeden önce karakterinizin ekipmanlarını güçlendirmek için paraya çekebileceğiniz GTA 5 banka konumları hakkında bilgi almak istiyorsanız oyuncukonseyi.com/gta-5-banka-nerede-banka-lokasyonu/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Kaydır Gelsin!

humankind-baslangic-rehberi

Humankind Başlangıç Rehberi

Humankind, bir medeniyeti insanlığın ilk çağından itibaren kontrolünüze alıp geliştirdiğiniz ve haritadaki diğer oyuncular üzerinde hakimiyet kurmaya çalıştığınız bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu özgün mekanikler tür ile
Barista Simulator İncelemesi

Barista Simulator İncelemesi

Barista Simulator Türk yapımı bir simülasyon oyunu. Son zamanlarda artış gösteren işletme simülasyonlarının bir yenisi olan Barista Simulator adından anlaşılacağı üzere sizlere baristalığı öğretiyor. Bir kafe işletmenizden ziyade o kafenin
Free Fire Sezon 51 Ödülleri Neler?

Free Fire Sezon 51 Ödülleri Neler?

111dots Studio tarafından geliştirilen Free Fire battle royale oyunları arasında 2017 yılında yerini aldı. Çıktığı dönemde dünya çapında beğeni topladı ve 2019 senesinde en çok indirilen mobil oyun olmayı başardı.
Overwatch 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Overwatch 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Blizzard'ın geliştirdiği Overwatch, dünya çapında ses getirmiş ve sevilerek oynanmıştı. Şimdi ise önceki oyunun devamı olan Overwatch 2 çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyuncuların merakla beklediği Overwatch 2 çıkış tarihi ve fiyatı
Halo-Infinite-Maclarindan-Kredi-Kazabileceksiniz

Halo Infinite Maçlarından Kredi Kazanabileceksiniz!

Halo Infinite yavaş yavaş ilk sezonunu geride bırakıyor. İlk sezon içerisinde oyuncular mağazada harcamak için kredi kazanmanın bir yoluna sahip değildi. Krediye sahip olmak istiyorsanız tek yolunuz satın almaktı. Ancak
FM21 Tiki Taka Taktiği (Hileli Taktik)

FM21 Tiki Taka Taktiği (Hileli Taktik)

Football Manager 2021 milyonlarca futbol severlerin büyük bir tutkuyla oynadığı menejerlik oyunudur. Oyuncular kendilerine has geliştirdikleri veya çok meşhur taktikleri seçtikleri takımlara uyarlayarak şampiyon olma yolunda ilerliyorlar. FM21 Tiki Taka
PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Çözümü

PUBG için gelen son güncellemeler ile oyun oldukça stabil bir şekilde oynanabilir duruma geldi. Özellikle fps konusunda oyunun baya iyi bir konuma geldiğini söyleyebiliriz. Buna rağmen bazı durumlarda oyuncular şimdiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir