Software Inc. İncelemesi

Software Inc. İncelemesi
88.8% Ortalama Puan

Software Inc.

Türünün en iyisi olarak gösterilen Software Inc. oyununu detaylıca inceledik! Oyun nasıl bir oyun? Alınmalı mıdır? Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz Software Inc. incelemesi ile karşınızdayız!

Grafik
%75
Oynanış
%90
Fiyat
%100
Ses
%90

Son yıllarda biraz duraksama dönemine girmiş olsa bile oyun geliştirme türünde bulunan oyunlar arasında en detaylısı olan Software Inc. incelemesi ile karşınızdayız. Alanındaki diğer oyunlara göre fazlasıyla detaylı ve makro yönetimin tam anlamıyla hakkını veren bu oyunda aklınıza gelebilecek her türde yazılımı ve donanımı geliştirebiliyoruz.

Software Inc. Hakkında Bilgiler

Oyunu oynamak isteyenler için oyun hakkında kısa kısa bilgilendirmeler yapalım. Bu sayede satın alıp almama kararınızda belirleyici bir adım atacağınıza eminiz.

Geliştirici: Coredumping
Yayıncı: Coredumping
Oyunun Steam Sayfası: https://store.steampowered.com/app/362620/Software_Inc/
Oyunun Güncel Fiyatı: 23 ₺
Oyunun Türü: Yönetim, Simülasyon, Ekonomi, Otomasyon
Oyunun Mod Desteği: Mevcut!

Çok küçücük bir firma olan Coredumping ile 2015 yılında hayatımıza giren Software Inc. halen geliştirilmeye devam ediyor. Gerek atölyede bulunan onlarca mod gerekse de yapımcı firmanın ilgisi sayesinde oyuncular bu tarz bir oyun için aradıklarını fazlasıyla bulabiliyor. 23 Türk Lirası gibi uygun bir fiyata satılan bu oyunu indirim döneminde çok daha ucuza alabilmeniz mümkün.

Software Inc. İncelemesi: Oynanış

Diğer oyun geliştirme oyunlarına göre çok daha fazla detay içeren bu oyunda yapacaklarımızın neredeyse sınırı yok. Küçük bir ofis/garaj/bina kiralayarak başladığımız oyunda ekonomi yönetimi başlangıç seviyesinde oldukça zor. Günlük temizlik masrafları, bakım giderleri ve kira gibi bir çok şey ile uğraşıyoruz. Ayrıca çalışanların maaşları ve benzer bir çok gider mevcut. Kısacası ekonomik anlamda oyuna oldukça iyi bir başlangıç yapmanız gerekiyor. Özellikle en zor seviyede oynayan oyunculardansanız o seviyeye geçmeden önce tüm mekaniği kavramalısınız.

Software Inc. oyununun oldukça makro olduğunu söylemiştik değil mi? Peki sadece ekonomi anlamında mı? Hayır! Türünün benzer oyunlarında bir oyun yapmak sadece birkaç bar ve kutucuk işaretlemek üzerine. Fakat Software Inc. çok daha fazlasını içeriyor. Örneklendirmek gerekirse; oyuna başladığımızda hemen büyük bir projeye giriş yapamıyoruz. İlk olarak sadece sözleşmelere yoğunlaşmalıyız. Büyük bir proje geliştirirken de yine küçük çaplı işlere devam ederek arka planda ekonomiyi ayakta tutmalıyız.

Bu oyunu oynarken sevdiğimiz bir diğer şey ise sadece oyun yapmıyoruz! Antivirüs yazılımı, ofis yazılımı hatta işletim sistemi bile yapabiliyoruz. Örneğin bir işletim sistemi ve oyunu aynı anda yaptığımız zaman o oyunu kendi işletim sistemimize de entegre etmemiz gerekiyor. Yani gerçek hayatla o kadar benzer makrosu var ki!

Software Inc. Grafikleri Nasıl?

Oyunu o kadar övdük. Peki bu kadar övgüyü alan Software Inc. nasıl grafiklere sahip? Oldukça tatlı ve renk paletinin doğru kullanıldığı grafiklere sahip olan bu oyun az çok Sims havası yaratıyor. Evet, yanlış duymadınız. Diğer oyunlar gibi garajda veya ofiste geçmiyor sadece. Oyunun ekstrası olarak inşa etme özelliği de var. Coredumping gibi küçük bir firmanın yapmış olduğu bu oyun grafik anlamında da sizi fazlasıyla beklentiye sokmayı başaracak. Çünkü benzer oyunlara göre oldukça özgürüz!

Software Inc. Alınır Mı?

Bu oyun indirimsiz fiyatı ile sadece 23 Türk Lirası. Ve size 50-250 saat arası oynanış sunuyor. Eğer türün bağımlısıysanız bu saatler 4 haneli rakamlara çıkabilir! Oyuncukonseyi.com ekibi olarak cevap vermek gerekirse bu oyun kesinlikle alınır!

Oyunu satın almadan önce hazırladığımız Software Inc. incelemesi umarız işinize yarayacaktır. Sizlerde incelememizi istediğiniz oyunları yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Daha fazla oyun incelemeleri için sitemizi sık sık ziyaret edip arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!