FM 22 Potansiyel Wonderkid Türk Oyuncular

FM 22 Potansiyel Wonderkid Türk Oyuncular Listesi

Football Manager serilerini oynayanların yakından takip ettiği wonderkid oyuncular listesi yeni oyunla beraber güncelleniyor. Hazırlanan potansiyel wonderkid oyuncular listesinin Football Manager oyuncuları tarafından oluşturulduğunu ve bu listede yer alan oyuncuların hepsi wonderkid olarak bulunamayabileceğini unutmamak lazım. Aralarında dikkat çeken isimlerinde yer alacağı ön görülen FM 22 potansiyel wonderkid türk oyuncular listesi de hazırlanmış durumda.

FM 22 Potansiyel Wonderkid Türk Oyuncular Listesi

Football Manager’i düzenli olarak takip eden ve oynayan oyuncular wonderkid listesi hakkında çok fazla bilgiye sahipler. Lakin oyuna yeni başlamak isteyen ve bir şekilde wonderkid listesini bulan oyuncular için bu listedeki oyuncuların hangi kriterler göz önüne alınarak belirlendiğini açıklamak gerekiyor. Her yeni Football Manager oyunu ile birlikte wonderkid listesi yenileniyor. Bu liste oyun geliştirilirken hazırlanmaya başlıyor. Listede yer alacak oyuncular seçilirken PA ( Potantial Ability ) yani potansiyel yetenekleri göz önünde bulunduruluyor ve bu şekilde oyunun veri tabanına aktarılıyor.

Her oyuncuya özgü olarak belirlenen potansiyel yetenek değerleri hiç bir şekilde paylaşılmıyor. FM 22 için de bu geleneğin değişmeyeceğini düşünüyoruz. Oyun henüz çıkmadan oluşturulan bu listeye eklenmiş Türk oyuncuların tamamının wonderkid olarak yer alacağını kesin değildir. Çünkü bu listede wonderkid olabilmesi muhtemel oyuncular bulunuyor. İşte FMScout tarafından hazırlanan potansiyel wonderkid’ler arasında yer alan Türk oyuncular;

 • Defans
  • Eyup Aydin (17) Bayern Munich
 • Orta Saha
  • Arda Güler (16) Fenerbahce
  • Bora Aydinlik (16) Fenerbahce
 • Forvet
  • Avtandil Duishoev (16) Besiktas
  • Berzan Polat (16) FC Luzern
  • Beknaz Almazbekov (16) Galatasaray

FM 22 potansiyel wonderkid Türk oyuncular listesinde 6 adet Türk oyuncu bulunuyor. Oyun çıkana kadar bu listenin bir kaç sefer daha güncelleme alacağını düşünüyoruz. Burada bulunan Türk oyuncularımızın oyun çıktığı zaman wonderkid olarak yer almasını ümit ediyoruz. Sizce 6 Türk oyuncumuzun kaç tanesi wonderkid olabilecektir? Tahminlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca FM 22 oyun rehberleri içeriklerinden en hızlı şekilde haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.