Sistem Gereksinimleri

The Division 2 Sistem Gereksinimleri

The Division 2 Sistem Gereksinimleri

Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon ve nişancı oyunu Tom Clancy’s The Division 2, Steam platformuna geliyor. Uzun zamandır oyun dünyasında yer alan oyun biz bu içeriği yayınladığımız tarihte Steam platformuna geliyor. Şimdiye kadar oyunu oynamadıysanız Tom Clancy’s The Division 2 sistem gereksinimleri ile oyunun istediğini minimum bilgisayar donanımlarını görebilirsiniz.

The Division 2 Sistem Gereksinimleri

Oyunculara muhteşem bir aksiyon ve macera olanağı sunan The Division 2 çok fazla oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Oyuna başladığınız ilk andan itibaren aksiyonun hız kesmediği The Division 2, çevrim içi olarak oynanabiliyor. Oyuncular tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte girdikleri haritada etraftaki lootları toplamaya ve görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ancak bunu yapmak hiç kolay olmayacak çünkü çevrede çok güçlü düşmanlar geziyor. Ekibinizle birlikte iyi iletişim kurarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Oyundaki grafiklerin günümüzde bile oldukça iyi olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte çevre tasarımları ve detaylar konusunda da oyunculara sanki oradaymış hissini yansıtabiliyor. Patlama ve atış efektleri konusunda da bir hayli başarılı olan The Division 2 oyununu oynamak için günümüzde giriş seviyesi sayılabilecek bilgisayarlar ile oynanabiliyor. İşte The Division 2 sistem gereksinimleri;

  • Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: AMD FX 6350 veya Intel Core i5-2500K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD R9 280X veya NVIDIA GeForce GTX 780
  • Depolama Alanı: 77 GB kullanılabilir alan
  • Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500x veya Intel Core i7-4790
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD RX 480 veya NVIDIA GeForce GTX 970
  • Depolama Alanı: 77 GB kullanılabilir alan

The Division 2 Kaç GB Yer Kaplar?

The Division 2 oyunundaki bütün içerikleri sorunsuz olarak kurabilmek için 77 GB boş alana ihtiyacınız olacaktır. Oyuna eklenebilecek yeni içerikleri de sorunsuz olarak yüklemek istiyorsanız fazladan 5-10 GB kullanılabilir alan ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

the division 2 kac gb

Tom Clancy’s The Division 2 sistem gereksinimleri hakkında bildiklerimizi siz değerli takipçilerimizle paylaştık. Oyunu yüksek grafik ayarlarıyla oynarken çok daha fazla keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Sizler oyunun sistem gereksinimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir