FM 22 Ralf Rangnick Taktiği (4-4-2)

FM 22 Ralf Rangnick Taktiği (4-4-2)

FM 22 Ralf Rangnick taktiği (4-4-2) kariyerleri başarıya ulaştırmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir taktik. Alman ekolüne yön veren isimlerden bir tanesi olan kurt taktisyen Ralf Rangnick’in oynatmış olduğu futbolu tam anlamı ile FM’ye aktaran bu taktik ile hücumda pozisyon üzerine pozisyon yakalayacaksınız.

Temelinde gegenpress olan bu taktiğin tek amacı gol atmak. Eğer 2 gol yiyorsanız 3 gol atabileceğiniz bu harika taktik ile takımınızı takip eden taraftarlarınıza adeta futbol şöleni sunacaksınız. İki forvetinizin toplamda bir sezonda 60-70 gol atabileceği bu taktik Football Manager 2022 taktikleri arasında oldukça popüler durumda!

Ralf Rangnick Taktiğinin Özellikleri Nelerdir?

Alman ekolüne yön veren kurt hoca Ralf Rangnick takımlarında genelde aşağıda yazdığı şekilde futbol oynatır. Bu taktikte de istenenler tam olarak oyuna aktarılmayı başarmıştır.

  • Sıkı bir alan markajı uygular.
  • Yüksek tempoya hitap eder.
  • Şiddetli pres içerir.
  • Kaybettiğiniz topları kısa sürede kazanmanızı sağlar.
  • Temelinde gegenpress yatmaktadır.

Ralf Rangnick Taktiği Nasıl Kullanılmalıdır?

Bu taktiği kullanırken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda madde madde sıralanmıştır. Eğer bu önerileri uygularsanız başarılı bir kariyer geçireceğinizden şüpheniz olmasın! Aşağıdaki özelliklere sahip oyuncu bulmakta güçlük çekiyorsanız FM 22 wonderkid oyuncular listesi sizin işinize yarayacaktır.

  • Sol kanat oyuncunuz teknik, hızlı ve kaliteli bir oyuncu olmalıdır.
  • Sağ kanatta sağ ayaklı bir oyuncu tercih etmelisiniz.
  • 2 forvetinizde agresifliği ve çalışkanlığı yüksek oyuncular olmalıdır.
  • Orta sahada rolleri değiştirmeyin. Gerekirse taktiğe uygun gerçek iki yönlü orta saha alın!

FM 22 Ralf Rangnick Taktiği Nasıl İndirilir?

Bu paragrafın aşağısında bulunan indirme bağlantısından taktiği indiriniz. İndirdiğiniz taktiği Football Manager 2022 klasöründe bulunan “tactics” isimli klasöre atınız. Sıkıştırılmış dosyayı “.rar” içerisinden çıkartmayı unutmayın.

Football Manager 2022 taktikleri paylaşımlarımıza son hız devam etmekteyiz. Daha fazla taktik ve yama için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. Kendi taktiği paylaşmak isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. FM 22 Ralf Rangnick taktiği Football Manager serileri içerisinde en etkili taktiklerden bir tanesidir. Bol gollü kariyerler dileriz!