FM 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi

FM 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi

Oyuncuların geliştirdiği modlar oyunu çok daha oynanabilir kılıyor. Özellikle Football Manager 2022 için geliştirilen tema paketleri çok fazla oyuncu tarafından kullanılıyor. FM 2022 LIVID 22 koyu tema paketi ise uzun süreli kullanımda oyuncuları çok fazla yormayacaktır. Sizler için hazırladığımız bu rehber LIVID 22 teması hakkında bilgileri sunmaktadır.

FM 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi Nedir?

LIVID 22 koyu tema paketi Football Manager 2022 için özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle oyunla uyumu oldukça iyidir. Bu tema paketi FM 22 DF 11 yüz paketi desteğini de oyunculara sunabilecek şekilde oluşturulmuştur. Birden fazla mod paketi kullanıyorsanız LIVID 22 ile uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz.

LIVID 22 koyu tema paketinin özellikleri arasında 1920×1080 çözünürlük desteği bulunuyor. Fakat diğer çözünürlükler için bir desteği bulunmuyor. Buna ek olarak yeniden tasarlanmış kulüp ve oyuncu görünüm paneli, oyuncu açılır pencere paneli, ana sayfa görünümü, anında sonuç butonu sade ve modern tasarım ile oyunculara sunuluyor.

Football Manager 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi Kurulumu

Oyun deneyimini artıracak koyu tema paketini sorunsuz bir şekilde kurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. Herhangi bir problem olması durumunda Football Manager 2022 oyunundaki kayıtlı ilerlemenizi kaybetmemek için oyun dosyalarının yedeğini mutlaka alın.

  • İlk olarak koyu tema paketini bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz dosyayı Windows kullanıyorsanız 7zip veya Winrar ile MAC kullanıyorsanız The Unarchiver programlarından yararlanarak masa üstüne veya istediğiniz bir konuma çıkartabilirsiniz.
  • Daha sonrasında “Documents/Sports Interactive/Football Manager 2022/skins” dosya yolundan skins isimli klasörü açın. Çıkarttığınız koyu tema paketini buraya sürükleyin. Skins klasörü mevcut değil ise kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırıp tercihler bölümünden LIVID 22 koyu tema paketini seçin. Her şey bu kadar. Artık oyunu yeni temayla oynayabilirsiniz.

FM 2022 LIVID 22 koyu tema paketi kurulumunda bir sorunla karşılaşırsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bu sayede sorunun çözümü için yapmanız gerekenleri en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri için sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın! Dilerseniz ücretsiz bültenimize katılarak yeni içerikler paylaştığımızda bildirim alabilirsiniz.