FM 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi

FM 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi

Oyuncuların geliştirdiği modlar oyunu çok daha oynanabilir kılıyor. Özellikle Football Manager 2022 için geliştirilen tema paketleri çok fazla oyuncu tarafından kullanılıyor. FM 2022 LIVID 22 koyu tema paketi ise uzun süreli kullanımda oyuncuları çok fazla yormayacaktır. Sizler için hazırladığımız bu rehber LIVID 22 teması hakkında bilgileri sunmaktadır.

FM 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi Nedir?

LIVID 22 koyu tema paketi Football Manager 2022 için özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle oyunla uyumu oldukça iyidir. Bu tema paketi FM 22 DF 11 yüz paketi desteğini de oyunculara sunabilecek şekilde oluşturulmuştur. Birden fazla mod paketi kullanıyorsanız LIVID 22 ile uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz.

LIVID 22 koyu tema paketinin özellikleri arasında 1920×1080 çözünürlük desteği bulunuyor. Fakat diğer çözünürlükler için bir desteği bulunmuyor. Buna ek olarak yeniden tasarlanmış kulüp ve oyuncu görünüm paneli, oyuncu açılır pencere paneli, ana sayfa görünümü, anında sonuç butonu sade ve modern tasarım ile oyunculara sunuluyor.

Football Manager 2022 LIVID 22 Koyu Tema Paketi Kurulumu

Oyun deneyimini artıracak koyu tema paketini sorunsuz bir şekilde kurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. Herhangi bir problem olması durumunda Football Manager 2022 oyunundaki kayıtlı ilerlemenizi kaybetmemek için oyun dosyalarının yedeğini mutlaka alın.

İndir: https://s2.dosya.tc/server29/l93tu6/Livid22-Dark.zip.html

  • İlk olarak koyu tema paketini bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz dosyayı Windows kullanıyorsanız 7zip veya Winrar ile MAC kullanıyorsanız The Unarchiver programlarından yararlanarak masa üstüne veya istediğiniz bir konuma çıkartabilirsiniz.
  • Daha sonrasında “Documents/Sports Interactive/Football Manager 2022/skins” dosya yolundan skins isimli klasörü açın. Çıkarttığınız koyu tema paketini buraya sürükleyin. Skins klasörü mevcut değil ise kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırıp tercihler bölümünden LIVID 22 koyu tema paketini seçin. Her şey bu kadar. Artık oyunu yeni temayla oynayabilirsiniz.

FM 2022 LIVID 22 koyu tema paketi kurulumunda bir sorunla karşılaşırsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bu sayede sorunun çözümü için yapmanız gerekenleri en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz bültenimize katılarak yeni içerikler paylaştığımızda bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Kaydır Gelsin!

Rainbow-Six-Extraction-Operator-Nasil-Acilir

Rainbow Six Extraction Operatör Nasıl Açılır?

Rainbow Six Extraction içerisindeki Operatörler tüm tehlikeler ile yüzleşecek deneyime sahip uzman kişilerdir. Oyunda ne zaman bir bölgece Archæan’ lar ortaya çıkmaya başlasa operatörler işi üstlenir ve bulaşmayı imha ederler.
Brawl Stars Yıldız Gücü Nedir?

Brawl Stars Yıldız Gücü Nedir?

Brawl Stars oyun dünyasına giriş yaptığı ilk günden itibaren kitlesini genişletiyor. Oyun için yapılan yenilikler ve güncellemeler sayesinde her geçen gün oyuna yeni oyuncular katılıyor. Yeni oyuncular oyundaki bazı mekaniklerin
Minecraft Dürbün Yapımı

Minecraft Dürbün Yapımı: Basit Yöntem 2024

Minecraft, uçsuz bucaksız ve sürekli olarak yenilenen bir haritaya sahip. Oyunun sonsuz haritasında keşfedilecek yerlere uzaktan bakmak orada nelerle karşılaşacağını bilmek oyuncuların işlerini kolaylaştırıyor. Minecraft dürbün eşyası sayesinde bunu gerçekleştirmek
Valorant VAN 1067 Hatası Çözümü

Valorant VAN 1067 Hatası Çözümü

Genel bir oyuncu kitlesi oyunu hatasız bir şekilde oynayabilse de oyuncuların bir kısmı hata aldığı için Valorant oyununa giremiyor. İşletim sistemi olarak Windows 11 kullanan oyuncular hatalarla çok sık karşılaşabiliyor.
Sims 4 Süper Sim Nasıl Oluşturulur

Sims 4 Süper Sim Nasıl Oluşturulur?

Sims 4 içerisinde siminizi yaratıp normal bir yaşam sürdürüyorsunuz. Siminiz belli başlı yetenekleri öğrenebiliyor, kariyerinde ilerleyebiliyor ya da evlenerek çoluk çocuğa karışıyor. Oyunda siminizin bu yetenekleri öğrenmede belirli bir hızı
Twitch Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Twitch Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Popüler yayın platformları arasında en iyisi olan Twitch sitesinde nick değişikliği nasıl yapılır? Oldukça karmaşık bir durum olmasa bile Twitch politikaları gereği birçok hesapta isim değiştirme kapalıydı. Twitch.tv bu durumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir