FM 2022 Yüz Paketi (Tüm Oyuncular)

FM 2022 Yüz Paketi (Tüm Oyuncular)

Football Manager 2022 nihayet çıkış yaptı. Oyun daha yeni çıkmış olmasına rağmen oyuncuların bir çoğu yüz paketi arayışına girdiler bile. Son oyun için oyuncular tarafından geliştirilmiş FM 2022 yüz paketi içerisinde tüm oyuncular bulunuyor. Bu nedenle dosya boyutu oldukça büyük olabilir. Sizler için hazırladığımız içeriğimizde bulabileceğiniz en iyi mod paketi olan Football Manager 22 DF 11 yüz paketi hakkında bilgileri sizlere sunacağız.

FM 2022 Yüz Paketi Nedir ve Nasıl Kurulur?

Football Manager oyun serilerini oynayanların çok iyi bildiği üzere oyuncular tarafından eklenen modlar oyunu çok daha oynanabilir ve keyifli hale getiriyor. Football Manager 2022 oyunu için hazırlanmış olan yüz paketi oyundaki bütün futbolcuların suratlarını gerçek halleriyle değiştiriyor. Bu da kariyeriniz boyunca oyundan alacağınız keyfi bu tarz mod paketleri ile artırabilirsiniz. Yüz paketlerinin kurulumu ise oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak oyunu çok daha gerçekçi bir hale getirebilirsiniz. Tabi ki sizlere önereceğimiz FM 22 DF 11 yüz paketi güvenle indirip kullanabileceğiniz en kaliteli mod paketidir.

  • İlk olarak Football Manager 2022 yüz paketi indir bağlantısını açın. Veya torrent olarak indirmek isterseniz üstteki indirme bölümünden dosyayı indirin.
  • Eğer bağlantıyı açtıysanız sayfayı aşağı kaydırdığınız zaman karşınıza iki adet indirme butonu gelecek. Bunlardan birini tercih ederek DF 11 tarafından yapılmış megapack’i indirebilirsiniz.
  • Ardından 15,4 GB boyutundaki .rar uzantılı dosyayı tercih ettiğimiz bir yere çıkartın. Dosyaları çıkartmak için Windows kullanıcıları Winrar veya 7zip, MacOS kullanıcıları ise The Unarchiver programlarını kullanabilirler.
  • Yukarıdaki adımı tamamlandıktan sonra çıkartılan dosyayı;
    • Windows için “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022\graphics“,
    • MAC için “Users\Username\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022\graphics

dosya yollarını izleyerek “graphics” isimli dosyanın içerisine kopyalayın. Bilgisayarınızın aktarma hızına bağlı olarak bu adımın tamamlanma süresi değişiklik gösterebilir. Eğer graphics isimli dosya yoksa kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Son olarak oyunu yönetici olarak çalıştırın. Tercihler bölümünden arayüzü açıp gelişmiş ayarlar sekmesine tıklayın. Burada ilk kutucuğun tikini kaldırın ve diğer ikisini tikleyin. Son olarak ön belleği temizleyip onaylayın ve Reload Skin butonuna basın.

Her adımı sorunsuz yaptıysanız FM 2022 yüz paketi (DF 11) sorunsuz olarak kurulmuş olacaktır. Eğer kurulumda bir problem yaşadıysanız karşılaştığını sorunu yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! Ayrıca oyunlarla ilgili bilgilendirici içerikler paylaştığımızda bildirim almak istiyorsanız ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.