Oyun Haberleri

Şahangiller Espor Valorant Kadrosu Duyuruldu!

Şahangiller Espor Valorant Kadrosu Belli Oldu!

Valorant, piyasaya çıktığı ilk günden beri kitlelerin ilgisini çekmeye başardı. Stabil bir şekilde oynanabilir sürüme geçildiğinde ise E-spor arenasında yerini aldı. Bir çok profesyonel CS:GO oyuncusu popüler FPS oyunu Valorant’a geçtiler. Bunun yanı sıra E-spor’daki gelişimini gören ve Valorant için sıfırdan kadro oluşturan takımlarda oldu. Buna en iyi örnek Şahangiller Espor‘dur. Şahangiller Espor Valorant kadrosu ile turnuvalarda rakipleriyle karşılaşacak.

Şahangiller Espor Valorant Kadrosu İle Rekabete Ortak Oldu!

YouTube’da 1.36 milyon abonesi bulunan Şahangiller, E-spor ile yakından ilgilenmekte. Yaklaşık 3 ay gibi kısa süre önce Şahangiller Espor adında bir kulüp kurarak bu maceraya dahil olmuşlardı. Ayrıca Şahangiller Espor, CS:GO ve Fifa için kurdukları takımlara bir yenisini daha eklediler. Kurdukları takımla beraber 3 farklı oyunda profesyonel anlamda yer almaktalar.

Takımın kurucusu Emrah Şahan yukarıdaki Twitter gönderisi ile Valorant kadrosunu resmen duyurmuş oldu. Şahangiller Espor ilk olarak Valorant Topluluk Turnuvası‘nda kendilerini gösterecekler. Bu turnuvayla birlikte yeni kurulan takımın eksikleri veya iyi oldukları yönleri ortaya çıkacaktır. LINCOLN, KSW, SYLVA, BURZZY ve ZIKO’nun bu turnuvada iyi oynamaları onlara gelecek için çok iyi bir motivasyon ve moral kaynağı olacaktır. Eksik oldukları yönleri en başında fark etmeleri durumunda gelecekteki kariyerleri oldukça parlak olacaktır. Şahangiller Espor takımına başarılar diliyor ve çıktıkları bu yolculukta kendilerini destekliyoruz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı Müjdeliyor?
Oyun Haberleri

Valorant Yansımalar Yeni Ajan Mı?

Valorant kendini sürekli güncellemesi ve her gelen güncelleme ile birlikte yeniliklerle çeşitliliği artırma konusunda oldukça başarılı. Özellikle ajanlar konusunda oldukça titiz davrandıkları ortada. Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları resmi hikaye videosu olan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir