Oyun Rehberleri

Palworld Silahlar Nasıl Alınır? 2024

Palworld Silahlar Nasıl Alınır?

Oyuna yeni başlayan oyuncuların birçoğu Palworld silahlar nasıl alınır? sorusunun cevabını araştırıyor. Ülkemizde ve dünya çapında “Silahlı pokemon oyunu” olarak bilinen Palworld’de silah almak için birkaç basit adımın tamamlanması gerekiyor. Oyunun erken aşamasında elinizde yalnızca taş balta ile başlıyorsunuz. Palworld evreninde gelişerek taş baltadan çok daha yüksek hasarlar veren güçlü silahlara geçiş yapılabiliyor. Bu yazımızda Palworld oyununda nasıl silah alabileceğinizi anlatacağız.

Palworld Silahlar Nasıl Alınır?

Oyuna elinizde çevreye hasar vermek için kullanabileceğiniz herhangi bir silah olmadan tamamen savunmasız şekilde başlıyorsunuz. Tehlikeli canavarlara karşı hayatta kalıp gelişebilmek için çevredeki kaynakları toplayarak her şeyi en baştan üretmeniz gerekiyor. Silah üretene kadar biraz zorluk çekseniz de ilk silahınızı ürettiğinizde oyundaki canavarlardan kendinizi daha rahat koruyabiliyorsunuz. Palworld’de silah üretmek için en az seviye 20 olmanız gerekiyor.

Karakteriniz seviye 20’ye ulaştığı zaman silah üretebileceğiniz “Silah Tezgahı” planı elde edeceksiniz. Silah tezgahını kullanarak haritadaki zorlu yaratıklara karşı kendinizi savunabileceğiniz silahları üretebilirsiniz. Yeterli seviyeye eriştiğinizde 15 ingot, 50 wood ve 10 nails toplayarak silah tezgahını üretebilirsiniz. Oyunun ilerleyen aşamalarında daha rahat etmek için önceliğiniz silah tezgahı üretmek olmalıdır.

palworld silah alma lifmunk

Seviye 20’ye gelmeden önce silah kullanmak istiyorsanız Lifmunk veya Tanzee yaratıklarını yakalayabilirsiniz. İki sevimli yaratığı yakaladıktan sonra yeteneklerini kullanmaları için gerekli silahları üretmeniz gerekiyor. Karakter seviyesi 11 olduğunda Lifmunk’un yeteneği olan “Lifmunk Geri Tepme” açılacaktır. Lifmunk isimli sevimli yaratık başınızın üzerine çıkarak SMG ile düşmanlara hasar verir. Tanzee ise “Kiraz Tüfeği” yeteneğiyle sizi düşmanlara karşı koruyacaktır.

Oyuna ilk defa adımını atan oyuncuların araştırdığı Palworld silahlar nasıl alınır? sorusunu yanıtladık. Oyun içerisinde silahları daha erken elde edebilmek için bildiğiniz başka yöntemler varsa yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Oyuna başladığınızda daha hızlı gelişmenizi sağlayacak ipuçlarına Palworld başlangıç rehberi yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir