Palworld Sistem Gereksinimleri | Palworld Kaç GB?

Palworld Sistem Gereksinimleri

Oyuna girmeden önce Palworld sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak isteyen oyuncular bu içeriğimizi inceleyebilir. 2024 yılında oyun dünyasına giren Palworld, eğlenceli oyun yapısı ve grafik kalitesi ile oyuncuların ilgisini çekti. Silahlı pokemon oyunu olarak adlandırılan Palworld, cartoon grafiklere sahip olmasına rağmen her bir ayrıntıya dikkat edilmiş. Oyuna ilgi gösteren ve indirmeyi düşünen oyuncuların merak ettiği Palworld kaç gb yer kaplıyor? sorusunun yanıta yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Palworld Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Pocketpair’in geliştirdiği Palworld oynanış tarzı ve içerikleriyle yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ülkemizde ve dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Palworld grafikleriyle de eğlenceyi arttırıyor. Hayatta kalma faktörünün ön planda tutulduğu Palworld, sistem gereksinimleri sayesinde günümüz şartlarına göre orta düzey donanımlara sahip bilgisayarlarda en iyi grafik ayarlarında oynanabiliyor.

Palworld Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-3570K
Bellek: 16 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon RX 560
Depolama Alanı: 40 GB

Palworld Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 / 11 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i9-9900K veya üzeri
Bellek: 32 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 2070 / AMD Radeon RX 5700 XT veya üzeri
Depolama Alanı: 40 GB

Palworld Kaç GB Yer Kaplıyor?

palworld kac gb yer kaplar

Palworld’ü sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza kurabilmek için 40 GB depolama alanına ihtiyacınız olacaktır. Ancak oyun erken erişim sürecinde olduğu için mevcut depolama alanı yükselebilir. İlerleyen zamanlarda sorunla karşılaşmamak ve bütün güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kurabilmek için en az 50 GB boş alan ayırmanızı öneriyoruz.

Açıklanan sistem gereksinimlerini incelediğimizde ülkemizde de birçok oyuncu tarafından rahatlıkla oynanabilecek seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda kasma veya takılma gibi sorunlarla karşılaşırsanız grafik ayarlarından birkaç ayarı değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sizlerde Palworld sistem gereksinimleri hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir