Oyun Rehberleri

Monster Hunter Rise Fucium Nasıl Bulunur?

Monster Hunter Rise Fucium Nasıl Bulunur

Monster Hunter Rise içerisinde en çok üretimde kullanılan malzemelerden bir tanesi Fucium Ore olarak isimlendirilmekte ve bu malzemeyi nasıl kolayca elde edebileceğinizi bilmek oyunda birçok silah ve zırh yapmanıza imkân tanır. Hatta bu malzeme oyunda birkaç düzineden fazla miktarda silah ve zırhı geliştirmekte kullanılıyor, bu sebeple yüksek seviye ekipmanlar için oldukça talep edilen bir malzemedir. Sizlerle bu malzemeyi elde edebilmeniz için Monster Hunter Rise Fucium nasıl bulunur? paylaşalım.

Monster Hunter Rise Fucium Nasıl Bulunur?

Fucium Ore, oyun içerisinde ancak yüksek seviyeye ulaştıktan sonra elde edilebiliyor. Zaten düşük seviye silahları üretirken ihtiyacınız olmuyor. Monster Hunter Rise içerisinde Fucium Ore elde edebileceğiniz üç adet lokasyon bulunmakta. Bunlar; Flooded Forest, Sandy Plains ve Lava Caverns. Flooded Forest içerisinde Fucium Ore elde edebilmek için bölgedeki mavi madenleri bulmaları gerekiyor. Sandy Plains içerisindeki beyaz ve mavi madenlerden nadir materyaller çıkabiliyor. Son olarak Lava Caverns bölgesindeki beyaz ve mavi madenler de Fucium Ore içerebilmekte. Ayrıca yüksek seviye Meowcenarie’ ler de Flooded Forest ve Sandy Plains bölgelerinde Fucium Ore bulabilmekte.

Oyundaki birçok materyal ya da metal üretim malzemeleri gibi Fucium Ore’ da üretim tariflerinde bir taneden fazla gerekli oluyor. Oyuncular bahsettiğimiz bölgelerde keşfe çıkarak Fucium Ore bulabilirler. Oyunda 99 taneye kadar Fucium Ore tek bir envanter boşluğunda birikebiliyor. Ayrıca bu üç lokasyonda yüksek seviyeli görevler tamamlamak da size Fucium Ore bulma imkânı tanıyor.

Tabii bu görevler süre limitine sahip olduğu için bu biraz zorlayıcı olabilmekte. Monster Hunter Rise Fucium nasıl bulunur? sorusunun cevabı olarak paylaşacağımız tüm bölgeler bu şekilde. Yeterli sayıda Fucium Ore topladıktan sonra oyun içerisinde Smithy isimli NPC aracılığıyla silah ya da zırhlarınızı geliştirebilirsiniz. Geliştirme ekranında ne kadar malzemeye ihtiyacınız olduğu bilgisini görebilirsiniz. Buna göre seyahatlerinizi planlayabilir, böylece oyunda uzun saatlerinizi Fucium Ore aramakla geçirmemiş olursunuz. Sitemizde birçok oyun hakkında rehber içerikleri paylaşmaktayız. Dilediğiniz oyun hakkındaki rehbere sitemizde yer alan rehberler kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir