FM21 DF11 Mega Yüz Paketi Kurulumu

FM21 DF11 Mega Yüz Paketi

Football Manager 2021’i tüm detaylarıyla gerçekçi oynamak isteyen kullanıcılar, oyuncular tarafından yapılan FM21 mod paketleri kullanabiliyorlar. Oyunda yer alan bütün oyuncuların portrelerini birebir gerçekleriyle değiştiren FM21 DF11 Mega yüz paketi bu konuda oyunculara çok yardımcı oluyor.

FM21 DF11 Mega Yüz Paketi Nedir?

DF11 Mega yüz paketi bir oyuncu tarafından geliştirilmiş oyunda bulunan oyuncu portrelerini gerçekleriyle değiştiren bir eklentidir. Bu yüz paketi her ay düzenli olarak güncellenmektedir. Bu sayede oyuncular en güncel oyuncu portreleri ile oyundan daha fazla keyif alabilmektedir.

Football Manager 2021 DF11 Mega Yüz Paketi Nasıl Kurulur?

Oyundan aldıkları zevki daha da artırmak isteyenler çeşitli mod paketlerini kullanabilmektedir. Oyun bu konuda mod yapımcılarını özgür bırakmış diyebiliriz. DF11 Mega yüz paketi de oyun deneyimini artıran bir mod paketidir. Peki Football Manager 2021 DF11 Mega yüz paketi nasıl kurulur?

 • İlk olarak DF11 Mega yüz paketi indir bağlantısına tıklayarak yüz paketini bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz dosyayı, Windows kullanıyorsanız Winrar ile MacOS kullanıyorsanız The Unarchiver programı yardımıyla çıkartın.
 • Dosyaları çıkartırken kolaylık olması açısından çıkartma sırasında çıkartacağınız dosya yolu bölümüne;
  • Windows için “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\graphics\DF11 Megapack“,
  • MacOS için “Users\Username\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\graphics\DF11 Megapack“,
  • MAC CATALINA için “Username\Library\Application Support\Sports Interactive\Football Manager 2021\graphics\DF11 Megapack” size uygun olanı yapıştırın ve TAMAM tuşuna basın.
 • Kopyalama sırasında üzerine yazılsın mı? sorusu karşınıza gelirse tümüne evet butonuna basarak işlemi tamamlayın.
 • Oyunu normal olarak çalıştırın ve Tercihler bölümünden arayüz kısmına geçin. Gelişmiş kısmında ilk kutucuğun tikini kaldırın ve diğer ikisini tikleyin.
 • Sol alt kısımdaki Sıfırla butonuna tıklayın ve Ön belleği temizleyin. Bu işlemin ardından Reload skin butonuna bastıktan sonra Onayla tuşuna basıp kurulumu tamamlayın.
 • Herhangi bir problemle karşılaşırsanız kayıtlı oyununuzu kaybetmemek için yedek almayı unutmayın.

FM21 DF11 Mega yüz paketi kurulumu ve bu paketle ilgili bilgileri sizlere aktardık. Makalemiz hakkındaki düşüncelerinizi ve daha fazla Football Manager 2021 oyun rehberleri gelmesini istiyorsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bültenimize kayıt olarak içeriklerimiz paylaşıldıkça bildirim alabilirsiniz.