FM 21 3D Forma Paketi Nasıl Kurulur?

FM 21 3D Forma Paketi Nasıl Kurulur?

Football Manager 2021 oyununu biraz daha gerçekçi kılan mod paketleri oyuncular tarafından sıkça kullanılıyor. Oyuncular tarafından geliştirilen mod paketleri ile oyun zevkinizi artırabilirsiniz. Ayrıca FM 21 3D forma paketi ile kariyerinizde seçtiğiniz takımın gerçekteki formaları ile oynayabilirsiniz.

FM 21 3D Forma Paketi Nedir?

Adından da kolayca anlaşılabileceği gibi Football Manager 2021 oyunundaki takımların formalarını gerçekteki görünümleri ile değiştirmektedir. Gerçekçi formaların yer aldığı toplu bir paket halinde bulunuyor. Bunun yanı sıra yalnızca istediğiniz takımın formalarını değiştirebileceğiniz tekli modlar da mevcuttur. Mod paketleri oyuncular tarafından yapıldığı için ufak çaplı görünüm hatalarının olması muhtemeldir. Böyle bir durumda kurulumu tekrarlamalı veya farklı bir forma paketini kurmayı denemelisiniz.

Football Manager 2021 Forma Paketi Kurulumu

Aşağıdaki adımları teker teker uygulayarak takımınızın formalarını değiştirebilirsiniz. Bu işlemleri yapmadan önce FM 21 kariyerinizdeki ilerlemenizi kaybetmemek için oyun dosyalarını yedeklemeyi unutmayın.

  • Football Manager 2021 3D forma paketi indir bağlantısı üzerinden kurmak istediğiniz formayı seçin ve bilgisayarınıza indirin.
  • Windows kullanıcıları winrar, MacOS kullanıcıları ise The Unarchiver programı ile indirdikleri dosyayı masaüstüne çıkartabilir.
  • Dosyayı “Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2021/graphics/kits” uzantısını izleyerek kits klasörünün içerisine atın.
  • Oyundaysanız çıkış yapın ve oyunu tekrar açın. Ardından tercihler bölümünden arayüzü açın ve kits klasörüne attığınız dosyayı seçin. Bu işlemin ardından ön belleği temizleyip oyunu yeniden başlatın. Böylece forma paketini kurmuş olacaksınız.

FM 21 3D forma paketi kurulumu bu kadar basit. Bu tarz mod paketlerinin Football Manager 2022 oyunu içinde yapılacağını düşünüyoruz. FM 22 için yapılan forma paketleri yayınlandıkça sizlerle paylaşacağız. Gelişmelerden haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz. Ayrıca daha fazla FM 21 oyun rehberleri için sitemizi takibe almayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir