FM 21 Regen Yüz Paketi Nasıl Kurulur?

FM 21 Regen Yüz Paketi Nasıl Kurulur?

Football Manager oyuncularının bir çoğu oyundaki oyuncuların orijinal suratlarını pek beğenmiyorlar. Tam bu noktada oyuncular tarafından geliştirilen FM 21 Regen yüz paketi yardıma yetişiyor. Bu paket sayesinde oyunun orijinal dokusunu çok fazla bozmadan oyuncular suratlarını gerçekçi hale getirebilirsiniz.

FM 21 Regen Yüz Paketi Nedir?

Football Manager, normal oyuncular tarafından geliştirilen mod paketlerinin kullanılmasına izin veriyor. Bu nedenle oyuncular geliştirdikleri modlar yardımıyla oyundaki hemen hemen her şeyi değiştirebiliyor. Futbolcuların yüzleri de buna dahil. Bazı mod paketleri her şeyi gerçekçi yapmak üzerine tasarlanırken bazıları da yalnızca görünüşü iyileştiriyor.

Football Manager 2021 oyunu için geliştirilen Regen yüz paketi futbolcuların suratlarını birebir gerçekleri ile değiştirmiyor. Bunun yerine futbolcuların gerçek hayattaki hallerine uygun olarak 3D modellenmiş hallerini oyunculara sunuyorlar. Üstelik her ay yeni güncellemeler alarak sürekli gelişiyor.

Football Manager 21 Regen Yüz Paketi Nasıl Kurulur?

Oyunu biraz daha gerçekçi hale getirirken oyunun dokusunu da bozmak istemeyen oyuncular bu yüz paketini kullanabilir. Aşağıdaki adımları izleyerek yüz paketini sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.

  • İlk olarak Football Maneger 21 Regen yüz paketi indir bağlantısına tıklayarak mod paketini bilgisayarınıza indirin.
  • Yüzünü değiştirmek istediğiniz oyuncunun ID’sini kaydedin.
  • Değiştireceğiniz yüzü Football Manager 2021 dizinindeki “graphics” klasörüne kopyalayın ve benzersiz kimlik ile aynı yapın.
  • Son olarak fmXML’i çalıştırın ve skinleri geri yükleyin.

FM 21 Regen yüz paketi kurulumunu yapmadan önce oyun dosyalarının yedeğini mutlaka alın. Yapılan bir yanlış sonucunda oyundaki kariyerinizi kaybetmemek için bunun gerekli olduğunu unutmayın. Sizce FM 21 yüz paketleri içerisinde en gerçekçi olanı hangisi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Oyun rehberleri paylaştığımız zaman bildirim almak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.