FM 21 FMV Logo Paketi Nasıl Kurulur?

FM 21 FMV Logo Paketi Nasıl Kurulur?

Football Manager 2021 oyunu için geliştirilen logo paketleri bir çok oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Logoları değiştirmek için yapılmışlar içerisinde FM 21 FMV logo paketi en çok tercih edilenidir. Bunun nedeni ise hem sürekli güncellenmesi hem de tek bir kurulumla neredeyse tüm takımların logolarını orijinal görünümüyle değiştirmesidir.

FM 21 FMV Logo Paketi Nedir?

Bu paket Jackhammer nickli Football Manager oyuncusu tarafından geliştirilmiştir. Dosya boyutu 1.24 GB olan logo paketinde yok yok diyebiliriz. Bu değer çok yüksek gibi gözüküyor olabilir. Fakat kullanılan logoların çözünürlük kalitesi yüksek olması dosya boyutunun bu denli fazla olmasına neden oluyor. FMV logo paketini sorunsuz bir şekilde kurabilmek için ilk olarak megapack isimli dosyayı indirip ardından güncel sürümlerini kurmak gerekiyor. Böylece takım logoları tam olması gerektiği gibi gözükecektir.

Football Manager 2021 FMV Logo Paketi Kurulumu

Logo paketini doğru bir şekilde kurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. Kuruluma geçmeden önce oyun dosyalarınızın bir yedeğini almanızı öneririz. Herhangi bir yanlışlık veya farkına varılmamış bir hata sonucu tüm kariyerinizi kaybetmenizi istemeyiz.

  • FMV logo paketi indir bağlantısı üzerinden megapack isimli dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Windows için Winrar ve MacOS işletim sistemi için The Unarchiver isimli programları kullanarak indirdiğiniz dosyaları masaüstüne veya istediğiniz bir yere çıkartın.
  • Çıkarttığınız dosyaları “belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2021/graphics/logos/” yolunu izleyerek logos klasörü içerisine atın. Eğer logos isimli bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Oyun içi ayarlardan ara yüz sekmesine girin. Burada çerezleri sıfırla butonuna bastıktan sonra temayı yenileyip ayarları kaydedin. Oyundan çıkıp tekrar girdiğiniz zaman bütün logolar orijinal halleri ile değişmiş olacaktır.

FM 21 FMV logo paketi boyutu çok fazla olsa da indirmeye değecektir. Sizce oyuncular tarafından yapılan logo paketleri ne kadar kaliteli? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla Football Manager oyun rehberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.