Oyun Rehberleri

New World Overwolf Mini Map Eklentisi Güvenli Mi?

New World Overwolf Mini Map Eklentisi Güvenli Mi?

New World oyuncularının büyük bir kısmı oyunda mini map olmamasından şikayetçi. Bu durumun farkına varan bir geliştirici Overwolf aracılığıyla aktif olan ufak harita eklentisini geliştirdi. New World Overwolf mini map eklentisi çok fazla oyuncu tarafından kullanılıyor. Peki ya bu eklenti güvenli mi? veya ban riski var mıdır?

New World Overwolf Mini Map Eklentisi Nedir?

Oyunu oynayan bir yazılımcı tarafından geliştirilmiş mini map eklentisinin çalışma sistemi çok basit. Oyunda yenilenen kaynakların yerleri sabit tutulduğu için API yardımıyla bu kaynakların harita üzerinde nerede çıkacağı kolayca çekilebiliyordu. Oyun çıktıktan 1-2 gün sonra oyun haritası bir internet sitesi haline getirildi ve oyuncular buradan aradıkları kaynakların yerlerini doğrudan bulabiliyordu. Lakin bu eklenti sayesinde oyunda ALT – TAB atıp konuma bakıp geri dönmeye gerek kalmıyor. Overwolf ile çalıştırabileceğiniz mini map eklentisi oyun dosyalarında bir değişiklik yapmıyor ve ayrı bir katman olarak oyun ekranının üzerine ekleniyor. Böylece oyuncular aradıkları malzemeleri ufak harita üzerinden kolayca bulabiliyor. Eklenti oyundaki kaynakların toplanıp toplanmadığını göstermiyor.

New World Overwolf Mini Map Güvenli mi?

Bu soruya tam anlamıyla cevap vermek için henüz erken. Oyunun forum sayfasında binlerce oyuncu geliştiriciler bu eklentinin sorun yaratıp yaratmayacağını sordu. Topluluk yöneticisi tarafından yapılan duyuruda ise mini map eklentisi de dahil olmak üzere diğer eklentilerle ilgili Overwolf ile görüşme halinde olduklarını belirttiler. Siz yine de her ihtimale karşı resmi bir açıklama gelmeden bu eklentiyi kullanmayın. Aksi takdirde ceza alabilirsiniz. Bunun sonucunda da verdiğiniz emekler, harcadığınız zaman ve paranız boşa gidebilir.

New World Overwolf mini map eklentisi kullananlar ban yer mi? sorusunun cevabını bilemiyoruz. Lakin bu eklentinin akıbetiyle ilgili açıklama mutlaka yapılacaktır. Umarız mini map eklentisinin kullanılmasına izin verirler ve bir çok oyuncu rahatça aradığını bulabilir. Bu tarz eklentilere izin verilir ise zindanlarda çıkartılan DPS değerlerini gösteren modlarda yapılacaktır. Daha fazla oyun rehberleri içeriklerinden faydalanmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca ücretsiz bültenimize katılarak paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Valorant Crosshair Kopyalama
Oyun Rehberleri

Valorant Crosshair Kopyalama

Valorant oyuncuları rakiplerini daha rahat görmek için kendilerine özgü crosshair tiplerini hazırlıyor. Bunun yanı sıra deathmatch veya rekabetçi karşılaşmalarda diğer oyuncuların kullandığı crosshair tiplerini kullanmak isteyen oyuncular da mevcut. Önceden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir