Oyun Rehberleri

Secret Neighbor Karakter Yetenekleri

Secret Neighbor Karakter Yetenekleri

Dynamic Pixels tarafından geliştirilen Secret Neighbor, oyuncuların multiplayer olarak oynayabileceği kovalamaca oyunlarından birisidir. Oyunda kötü bir komşuya karşı kaçış mücadelesi veren 6 çocuktan bir tanesini oynuyorsunuz. Oyundaki her bir karakterin kendisine has yetenekleri bulunuyor. Bu rehberimizde Secret Neighbor karakter yetenekleri hakkında bilgileri vereceğiz.

Secret Neighbor Karakter Yetenekleri Nelerdir?

Hello Neighbor’un yan ürünü olan Secret Neighbor, bilgisayar ve Xbox One ailesi konsollardan oynanabiliyor. 6 kişiyle birlikte oynayabileceğiniz bu oyundaki asıl amacınız kötü komşudan kaçmak için size verilen görevleri tamamlamaktır. 6 kişi girdiğiniz oyunda içinizden bir kişi rastgele olarak kötü komşu seçiliyor. Kötü komşu olarak seçilen kişi dışında kimse onu bilmiyor.

Kötü komşu oyunun başında sanki diğer çocuklarmış gibi davranarak kendisini belli etmeden hareket edebiliyor. Ancak bir noktada diğer oyuncuları engellemek için kötü tarafını göstermesi gerekiyor. Kendilerine verilen görevleri tamamlamaya çalışan diğer 5 kişi oynadıkları karakterlerin özelliklerini kullanarak komşuyu alt edebiliyor. İşte Secret Neighbor karakter yetenekleri;

Bagger

secret neighbor bagger yetenekleri

Oyunda ikiden fazla eşya taşıyabilen tek karakterdir. Buna ek olarak 120 saniye sonra envanteriniz dolu ise ekstradan eşya almanız için ek slotlar açılıyor. Eğer bu karakterle oynarken komşu sizi yakalarsa onu yavaşlatıyorsunuz. Ayrıca çok yüksekten atladığınızda diğer karakterlere göre 20% daha az hasar alırsınız.

Brave

secret neighbor brave yetenekleri

Bu karakterin takım yararına kullanabileceği çok fazla yeteneği yok. Hatta sadece tek bir yeteneği mevcut. Bu yetenek, herhangi bir eşya ile komşuya 4 kere vurduğundan ondan kaçmanıza imkan tanıyor. İyi bir yetenek olmasına rağmen çok fazla kullanılabilir değil. Komşu olan karakter oynamayı iyi biliyorsa bu yetenekten kolayca kaçabilmektedir.

Detective

secret neighbor detective yetenekleri

Oyundaki en efektif karakterlerden bir tanesidir. Görevleri tamamlamak için kullanacağınız anahtarların yerlerini gösteren bir fotoğraf veren yeteneği vardır. Bunun yanı sıra iki tane anahtar bulduğunuzda diğer rastgele bir anahtarın ışımasını sağlayan ikinci bir yeteneği de vardır. Ayrıca Secret Neighbor karakter yetenekleri içindeki en güçlüleri Detective’e aittir.

Inventor

secret neighbor inventor yetenekleri

Inverntor’un yetenekleri sayesinde bazı eşyaları üretebiliyorsunuz. Bu yetenek sayesinde 1/3/5 parça gears ile 3 farklı eşyayı craft edebilirsiniz. Ayrıca tersine mühendislik yeteneği sayesinde elinizde 5 gears varsa sadece komşunun kullanabileceği şeyleri açabilirsiniz.

Leader

secret neighbor leader yetenekleri

Komşuyla savaşırken kullanabileceği iki farklı yeteneği vardır. Çevresindeki 10 metre içerisinde bulunan diğer karakterleri hızlandıran yetenek sayesinde komşudan kolayca kaçabilirsiniz. Bununla birlikte 4 metre içindeki komşuyu etkisiz hale getiren yeteneği de mevcuttur.

Scout

secret neighbor scout yetenekleri

Tek başına komşu ile mücadale edebilen muhteşem bir karakterdir. Karakterde aktif ve pasif olmak üzere iki adet yetenek vardır. Aktif yeteneği olan sapan ile komşuya hasar vererek onu takımınızdan uzak tutabilirsiniz. Pasif olan yeteneğini tetiklemek için 3 adet isabetli atış yapmanız yeterli. Ardından koşu hızınız 15% artar.

Secret Neighbor karakter yetenekleri hakkında tüm bildiklerimiz bunlardı. Sizce oyundaki en iyi karakter hangisi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atmayı unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Coral Island Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

Coral Island Başlangıç Rehberi

Oyuncuların uzun zamandır beklediği bağımsız yapım Coral Island nihayet çıkış yaptı. Oyuna başlamadan önce sizler için hazırladığımız Coral Island başlangıç rehberi ile gelişim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Bu rehber içerisinde yer alan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir