Oyun Rehberleri

New World Sunucu Değiştirme

New World Sunucu Değiştirme

Amazon Games tarafından geliştirilen New World, çok fazla sorunla oyun dünyasına giriş yaptı. Oyunun ilk dönemlerinde çok fazla hata ve açık olduğu için oyuncular yavaş yavaş oyunu terk etmeye başlamıştı. Şuanda oyundaki birçok hata düzeltilerek çok daha oynanabilir hale getirildi. Yeni sunucuların açılmasıyla birlikte oyuna tekrardan başlayan çok fazla oyuncu oldu. Eski sunuculardaki karakterlerinizi yeni sunuculara aktaramasanız da New World sunucu değiştirme işlemini yapabileceğiniz sunucular mevcut.

New World Sunucu Değiştirme Nasıl Yapılır?

new world sunucu gecisi nasil yapilir

New World’e yapılan güncellemeler sayesinde oyundaki açıkların çoğu giderildi. Ancak çok geç müdahale edildiği için oyuncuların büyük bir çoğunluğu oyunu bıraktı ve diğer MMORPG’lere başladı. Geçtiğimiz yıl açılan yeni sunucularla oyuna ara veren oyuncular geri toplanmaya çalışıldı. Şuanda iki sunucu daha birleştriliyor. Eğer oynadığınız New World sunucusundan sıkıldıysanız ve yeni bir sunucuda oynamak istiyorsanız New World karakter transferi ile farklı bir sunucuda oynayabilirsiniz.

  • Oyuna giriş yaptıktan sonra şehirlerden birine veya outpost bölgelerine ışınlanın.
  • Trading post üzerinde satmaya çalıştığınız her şeyi geri çekin.
  • Oyun içi mağazaya tıklayın ve World Transfer sekmesini açın.
  • Burada yer alan World Transfer Token’i kullanarak izin verilen sunuculara geçiş yapabilirsiniz.

New World sunucu değiştirme işlemini 30 günde bir yapabildiğinizi hatırlatmak isteriz. Bu nedenle 30 gün boyunca keyifle oynayabileceğinizi düşündüğünüz sunucuya geçiş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Geçiş yapacağınız yeni sunucuda eğlenceli vakit geçirmenizi diliyoruz. Oyuna uzun süredir ara verdiyseniz ve yeni bir karakterle oynamak istiyorsanız New World başlangıç rehberi içerisindeki ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

En İyi FPS Oyunları
Oyun Rehberleri

En İyi FPS Oyunları

FPS (First Person Shooter) oyunları, birçok oyuncunun rekabeti doruklarda yaşayabileceği dikkate ve yeteneğe dayalı oyunlardır. Oyuncular genellikle birbirleri ile mücadele ederek en üst liglerde oynamaya çalışıyor. Tabi bunun yanında hikayeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir