FM 21 Priisek Koyu Tema Nasıl Kurulur?

FM 21 Priisek Koyu Tema Nasıl Kurulur?

Football Manager oyun serilerinin varsayılan menü tasarımı oyuncuların bir kısmı tarafından sevilmektedir. Lakin oyuncu kitlesinin büyük bir çoğunluğu mod paketleri kullanarak menü görünümünü daha iyi hale getirmektedir. FM 21 Priisek koyu tema paketi ise oyuncuların isteklerini tam anlamıyla karşılıyor.

FM 21 Priisek Koyu Tema Paketi Nedir?

Bu tema paketi Priisek nickli Football Manager oyuncusu tarafından geliştirilmiştir. Tema paketini incelediğimiz de genellikle koyu ve birbirine zıt renklerin tercih edildiğini görüyoruz. Zıt renkler ve yüksek çözünürlük içeren tema paketi güncellemeler sayesinde optimize ediliyor. Geliştirici bu tema paketini Football Manager 2022 için de geliştirecektir. Tabi ki yeni oyun için daha stabil hale getirilmiş tema paketleri yapacağını ümit ediyoruz.

FM 21 Priisek Tema Nasıl Kurulur?

Football Manager 2021 için özel olarak tasarlanmış tema paketinin bir çok versiyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak problem yaşamadan kurulumu tamamlayabilirsiniz. Her türlü aksiliğin olabileceğini düşünerek oyun ilerlemenizi kaybetmemek için dosyaların yedeğini alın.

  • Football Manager 2021 Priisek koyu tema indir bağlantısı üzerinden kullanmak istediğiniz Priisek tema paketlerinden birini seçin ve bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından Windows kullanıyorsanız winrar veya 7zip ile MacOS işletim sistemi ile oyunu oynuyorsanız The Unarchiver programı ile sıkıştırılmış dosyayı çıkartın.
  • Oyunun kurulu olduğu klasörden skins isimli dosya içerisine girin ve Priisek Basic, Priisek PRO, Priisek PRO IR ve Priisek Pro Plus isimli dosyaları oluşturun. Kurmak istediğiniz tema paketini ilgili dosyanın içerisine kopyalayın.
  • Bu işlemlerin ardından oyunu çalıştırın ve ayarlar kısmından seçtiğiniz temayı kurun. Her şeyin sorunsuz olması için ön belleği temizleyip onaylayın. Oyunu yeniden başlattığınız zaman tema paketi kurulmuş olacaktır.

FM 21 Priisek koyu tema paketi gün içerisinde çok fazla Football Manager oynuyorsanız tam size göre. Ayrıca güncellemeler ile 1920×1080 çözünürlüğü optimize hale getirilmiştir. Bu açıdan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Umarız aynı mod geliştiricisi Football Manager oyununun yeni sürümü için de aynı kalitede tema paketleri yapar. FM ile ilgili daha fazla oyun rehberleri paylaştığımız zaman bildirim almak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.