FIFA 22 FUT Kahraman Kartları Nedir?

FIFA 22 FUT Kahraman Kartları Nedir?

FIFA 22 yeni oyuncu kartları ile futbol severlerin karşısına çıkıyor. Yeni oyuncu kartları FUT Heroes (Kahramanları) olarak adlandırılıyor. FUT kahraman kartları İKON kartlarına kıyasla takımınıza çok farklı özellikler katıyor. Oyunun Ultimate Edition paketini satın alanlara ücretsiz olarak verilen 1 adet FIFA 22 FUT kahraman kartları nedir? ve nasıl alınır?

FIFA 22 FUT Kahraman Kartları Nedir?

FIFA 22 FUT kahraman kartları yalnızca FIFA 22 Ultimate Team modunda kullanılan ve takıma bazı özellikler katan oyuncu kartlarıdır. FIFA 22 Ultimate Team içerisine oluşturduğunuz takımın ilk 11’inde yer verdiğiniz FUT kahramanları onlarla aynı ligde olan oyuncularla iyi bir kimya oluşturmaktadır. Örneğin La Liga’da oynamış FUT kahramanı sizin takımınızdaki La Liga’da oynayan oyuncular ile bağlanıyor ve takımın kimyasını artırıyor.

FIFA 22 FUT Kahramanları (Heroes) Nelerdir?

Dünya çapında önemli liglerde oynamış ve nam salmış oyuncular bu kartlarda bulunuyor. Tabi ki bu oyuncularında kendi içlerinde reyting sıralaması var. Aşağıda yer alan efsane futbolcuların yanı sıra önümüzdeki zamanlarda daha çok FUT kahraman kartları futbol severler ile buluşacaktır.

Oyuncu AdıOynadığı LigÜlkesiReyting
Tim CahillPremier LeagueAustralia85
Robbie KeanePremier LeagueRepublic of Ireland86
Joe ColePremier LeagueEngland87
Freddie LjungbergPremier LeagueSweden86
Ole Gunnar SolskjaerPremier LeagueNorway86
Jerzey DudekPremier LeaguePoland86
Antonio Di NataleSerie AItaly88
Ivan Ramiro CordobaSerie AColumbia87
Diego MilitoSerie AArgentina88
Fernando MorientesLa Liga SantanderSpain89
Aleksandr MostovoiLa Liga SantanderRussia86
David GinolaLigue 1France89
Abedi PeleLigue 1Ghana89
Mario GomezBundesligaGermany88
Lars RickenBundesligaGermany85
Jurgen KohlerBundesligaGermany89
Jorge CamposLiga BBVA MXMexico87
Sami AL-KaberMBS Pro LeagueSaudi Arabia86
Clint DempseyMLSUSA85

FIFA oyuncularının en çok merak ettiği FIFA 22 FUT kahraman (heroes) kartları nedir? sorusunu cevapladığımız rehberimizle ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Ayrıca bu tarz bilgilendirici FIFA 22 oyun rehberleri paylaştığımızda bildirim almak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.