FIFA 22 FUT Kahramanları Nasıl Alınır?

FIFA 22 FUT Kahramanları Nasıl Alınır?

Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA 22 büyük bir ilgiyle karşılaştı. Oyuncular tarafından en çok oynanan FIFA serileri her sene yenilikler ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu sene de FUT kahraman kartları ile içeriğini geliştirdi. FUT kahramanları takımın kimyasını arttırmak ve önemli oyuncuların iletişimini kuvvetlendirmek isteyen oyuncular için muazzam bir tercih olabilir. Peki ya FIFA 22 FUT kahramanları nasıl alınır?

FIFA 22 FUT Kahramanları Nasıl Alınır?

Bu kartların nasıl elde edildiğini anlatmadan önce FUT Kahramanları arasından kazandığınız bir futbolcunun yalnızca FIFA 22 Ultimate Team modu içerisinde kullanılabileceğini hatırlatmak isteriz. Bu mod dahilinde kuracağınız takımın ilk 11’inde yer vereceğiniz FUT kahramanları maç kazanma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Efsane oyuncuların yetenekleri ile sizin oyun bilginiz ve beceriniz birleştiği zaman rakiplerinizi kolayca yenebilirsiniz. FUT kahraman kartlarını elde etmek için bir kaç yöntem bulunuyor.

  • FIFA 22 Ultimate Edition paketini 11 Ağustos tarihinden önce satın almış olanlar 1 adet ücretsiz FUT kahraman kartı elde edecek. Bu kart 1 Aralık tarihine kadar takas edilebilecek.
  • Oyundaki diğer kartlar gibi bunlarda paketler şeklinde satışa sunulacak. Ayrıca transfer pazarında bunların alış ve satışlarını da yapabilirsiniz.
  • Squad Building Challenges ile bir çok FIFA 22 FUT kahraman kartlarını elde edebileceksiniz.

Oyuncuların çok fazla merak ettiği FIFA 22 FUT kahramanları nasıl alınır? sorusunu sizler için yanıtladık. Sizce FIFA 22 FUT kahramanları (heroes) arasında en dikkat çekeni hangisi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Halen daha oyunu satın almadıysanız FIFA 22 Steam sayfası aracılığıyla oyunu 419,99 ₺’ye satın alabilirsiniz. Eğer EA Play üyeliğiniz varsa oyuna para vermeden önce oyunun 10 saatlik deneme sürümünü indirip deneyebilirsiniz. Önemli bilgiler içeren oyun rehberleri içeriklerinden bildirim almak istiyorsanız sitemizin ücretsiz bültenine kayıt olabilirsiniz.