Oyun Rehberleri

Battlefield 2042 Angel Rehberi

battlefield-2042-angel-rehberi

Battlefield 2042 oyunu içerisinde silah seçimleriniz kadar hangi Specialist olarak oynadığınız da büyük önem arz ediyor. Bazıları diğerlerinden daha güçlü özelliklere sahip. Constantin Anghel, bilinen adıyla Angel oyun içerisinde en güçlü özelliklere sahip Specialist karakterlerden bir tanesi. Bunun ana sebebi sahip olduğu araçlardan birisi olan “Loadout Crate”. Bu araç ile Angel istediği zaman silahlarını ve araçlarını değiştirebilmekte. Sahip olduğu bu özellikle Angel tek başına oyunu takımının lehine çevirebilme yeteneğine sahip. Sizler için derlediğimiz Battlefield 2042 Angel rehberi ile bu Specialist’ i en iyi şekilde kullanabilmek için gerekli olan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Battlefield 2042 Angel Rehberi

Angel Battlefield 2042 içerisinde yer alan iki adet destek karakterinden bir tanesi. Direkt olarak araç kullanarak can yenilemek yerine Angel, Loadout Crate isimli aracıyla takım arkadaşlarına mühimmat ve zırh desteği sağlıyor. Ayrıca bu araçla çağırılabilen kutuyu kullanarak Angel ya da takım arkadaşları daha önce hazırlamış oldukları bir silah setine geçiş yapabiliyorlar. Bu da demek oluyor ki Angel canı ne zaman isterse silahlarını ve ikincil araçlarını değiştirebilir.

Ayrıca Angel, Trauma Surgeon isimli pasifiyle tüm takımını destekleyebilir. Bu pasifle yaralanmış olan bütün takım arkadaşlarınızı savaşmaları için iyileştirebilirsiniz. İyileştirilen takım arkadaşları 20 zırh kazanırlar. Toplamak gerekirse Angel oyundaki çok yönlü karakterlerden bir tanesi. Aracı basitçe sınırsız mermi ve zırha sahip olmasını sağlıyor. Loadout Crate yeteneğini kullanarak çok güçlü silah kombinasyonlarına da erişim sağlıyor. Örneğin SOFLAM ve M5 kombosu oldukça güçlü bir ikili oluşturuyor. Kısacası oyunda her şeyi yapabilen bir Specialist ile oynamak istiyorsanız Angel sizin için uygun bir seçenek olacaktır.

Karakterin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilmeniz için birkaç yararlı tüyo verelim.

  • Savaşa geçmeden önce farklı ikinci araçlar içeren silah setleri oluşturun. Böylelikle Loadout Crate aracını kullanarak ihtiyaç duyduğunuz araca geçiş yapabilirsiniz.
  • Angel SOFLAM ile rakiplerini işaretleyebilir ve daha sonra Loadout Crate çağırarak roketatara geçiş yapabilir. Bu strateji oyundaki birçok hava aracını tek vuruşta indirecektir. Ayrıca m5 roketlerinize agresif takip özelliği de katacaktır.
  • Silah çatışmalarından sonra yere bir zırh paketi atabilirsiniz. Angel bunu alacak ve zırhı ile mermilerini yenileyecektir. Böylece bir sonraki savaşa hazır olacaksınız.

Sizler için derlediğimiz Battlefield 2042 Angel rehberi ile bu Specialist’ in tüm potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun gibi daha çok rehber için sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir