Oyun Rehberleri

Battlefield 2042 Rao Specialist Rehberi

Battlefield-2042-Rao-Specialist-Rehberi

Battlefield 2042 içerisinde duyurulan 10 adet Specialistten birisi olan Navin Rao en özgü oynanışa sahip olanlardan bir tanesi. Rao oyunculara rakip oyuncuları ve araçları hackleme imkânı sunuyor. Takımınızdaki bir Rao oyuncusu rakip araçlarının karşıt önlemlerini etkisiz hale getirebilir, rakiplerin aygıtlarını etkisiz hale getirebilir ve karşı askerlerin konumunu saptayabilir. Hazırladığımız Battlefield 2042 Rao Specialist rehberi bu özellikleri maçlarınızı kazanabilmek için en efektif nasıl kullanabileceğinizi öğretecek.

Battlefield 2042 Rao Specialist Rehberi

Rao takımında Engineer ve Recon hibrit rolüne sahip bir hacker görevinde. Cyberwarfare Suite isimli aygıtı araçları hackleyerek silah ateşlemelerini ve karşıt önlemlerini kullanmalarını engelleyebilir, ayrıca bazı haritalardaki köprülere de etki edebilir.

Ayrıca Rao oyuncuları da hackleyerek oyun arayüzlerini kısa bir süreliğine yok edebilir. Trojan Network isimli pasifiyle hacklediği düşmanlarını yaraladığında yakında bulunan diğer rakiplerini de ortaya çıkartır. Böylece Rao ve takımı ortaya çıkan düşmanlarını avlayabilir.

Şimdi Rao’ nun aygıtı ve pasifine daha detaylıca bakalım.

  • Cyberwarfare Suite: Rao bir obje görüşünde olduğu sürece aygıtına basılı tutarak onu hackleyebilir. Haritadaki interaktif objeleri, rakipleri, aygıtları ve araçları hackleyebilirsiniz. Hacklemek başlı başına birkaç saniye sürer ve bu süre oyuncular ve araçlar için daha fazladır. Rao bir düşmanı hacklediğinde rakipler 10 saniyeliğine bir EMP’ den etkilenmiş gibi olurlar. Bu haldeyken oyun arayüzleri yok olur, araç silahlarına ve karşıt önlemlerine erişemezler. Rakipler tekrar hacklenene kadar bir bekleme süresine girerler. Hacklenme sırasında rakipler işlemin gerçekleştirildiğine dair uyarılırlar. Eğer rakibi görüşünüzden kaybederseniz tekrar görüşünüz içerisine alıp işleme devam etmek için birkaç saniyeniz bulunur. Eğer görüşü tekrar sağlayamazsanız hack işlemi tamamen sıfırlanır. Bu aygıtın etki alanı oldukça büyüktür, bu sayede bir hava aracını rahatlıkla hackleyebilirsiniz.
  • Trojan Network: Rao ayrıca piyadeleri hackleyerek bir süreliğine yerlerini saptar. Saptanan düşmanı düşürmek yakındaki diğer rakipleri de ortaya çıkartır. Bu etkinin alanı oldukça büyüktür. Bu şekilde ortaya çıkarılan düşmanlar tüm takım tarafından görülebilirler.

Rao ile oynarken kullanabileceğiniz birkaç tüyo şu şekilde;

  • Rao ile hava araçlarını kolayca yok edebilirsiniz. Hava aracını hackledikten sonra bir roket yollayarak patlatabilirsiniz. Karşıt önlemlerini kullanamadıkları için bu roketten kurtulamazlar.
  • Eğer iyi bir siperiniz yoksa araçları hacklemeye çalışmayın. Bu birkaç saniye sürer ve kolayca iptal edilebilir.
  • Hackleyecek bir piyade bulmak için Prox Sensor kullanabilirsiniz.
  • Rao rakip Rangerları, Boris taretini, Casper drone’u ve Irish Trophy sistemini hackleyerek etkisiz hale getirebilir.

Battlefield 2042 Rao Specialist rehberi girdiğiniz maçları kazanmanızda yardımcı olacak. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

En İyi Steam Deck Oyunları
Oyun Rehberleri

En İyi Steam Deck Oyunları

Koca bir seneyi daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. 2022 yılında birbirinden eğlenceli, kaliteli ve sürükleyici oyunları severek oynadık. Yeni yıl ile birlikte oyuncuları yeni maceralar ve heyecanlar bekliyor olacak. Bu içeriğimizde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir