Oyun Rehberleri

Battlefield 2042 Falck Rehberi

battlefield-2042-falck-rehberi

Specialist karakter gene olarak bilinen Battlefield oyun serisin içerisindeki sınıfların yerine geçmiş durumda. Battlefield 2042 içerisinde çıkış aşaması için 10 adet Specialist bulunmakta. Her birisi savaşta takımlarının farklı ihtiyaçlarını giderecek rollere sahip. Maria Falck Battlefield 2042 içerisindeki sağlıkçı görevini üstlenen Specialist. Falck uzak mesafelerden takım arkadaşlarını iyileştirebilir, depar atarken kendini iyileştirebilir ve göz açıp kapayıncaya kadar yaralanmış takım arkadaşlarını iyileştirerek tekrar savaşa hazır hale getirir. Battlefield 2042 Falck rehberi ile Specialist’ in sahip olduğu araçları ve bu araçları en iyi şekilde kullanmanız için gereken bilgileri öğreneceksiniz.

Battlefield 2042 Falck Rehberi

Falck önceki Battlefield oyunlarından aşina olunan sağlıkçı sınıfının yerini almış durumda. Rol olarak ise destek rolünde karşımıza çıkıyor. S21 Syrette Pistol silahı ile yakındaki hedeflere can yenilemesi sağlayan mermiler ateşleyebiliyor. Ayrıca Falck depar atma sırasında kendini bir şırınga yardımı ile iyileştirebiliyor. Bu da onun Angel’ dan daha agresif oyunlar gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

Destek rolündeki diğer Specialistler gibi Falck, Combat Surgeon pasifi ile yaralanmış takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor. Falck yaralanan takım arkadaşlarını iki kat hızlı iyileştirirken, iyileştirilen takım arkadaşlarının can değerleri maksimum seviyeye ulaşıyor. Bu özellikleri ile Battlefield 3 ve 4’ teki Assault sınıfına daha yakın olan özellikler gösteriyor. Falck bu sınıfın yaptığı gibi agresif oyunlar sergilerken ihtiyaçları olduğunda takım arkadaşlarına destek sağlayabiliyor.

Şimdi Falck ile oyun seviyenizi artıracak birkaç faydalı tavsiyede bulunalım.

  • Syrette Pistol aygıtınızı kendinizde kullanırken taktiksel depar atabilirsiniz.
  • Syrette Pistol ile ateşlenen şırıngalar bir yüzeyle temas etmeleri haline yüzeye yapışırlar. Buradan geçen takım arkadaşlarınız bu şırıngaları alabilir. Savaşın kızıştığı bir bölgeyi şırıngalar ile çevirerek takımınıza büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.
  • Syrette Pistol şırıngaları ateş etmediğiniz sürece sayıları 6’ dan azsa otomatik yenilenir. Cömertçe kullanabilirsiniz.
  • Syrette Pistol ile ateşlediğiniz şırıngalar oldukça güzel bir mermi manyetiğine sahip. Yani tam olarak üstlerine nişan almasanız bile ateş ettiğiniz takım arkadaşınıza doğru havada kavis alırlar. Bu sayede savaş sırasında hızlıca takım arkadaşlarınız üzerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu şırıngalar sadece can yenilenmesi sağladığından aynı takım arkadaşınıza birden fazla şırınga ateşlemek mantıksız olacaktır.

Sizler için toparladığımız Battlefield 2042 Falck rehberi içerisindeki bilgileri oyununuza uyarlayarak siz de savaşlarda daha başarılı olabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi takipte kalın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

GTA 5 En Hızlı Arabalar
Oyun Rehberleri

GTA 5 En Hızlı Arabalar

Rockstar Games, GTA 5 için çok fazla güncelleme yayınladı. Bu güncellemeler arasında en ilgi çekenleri şüphesiz arabalar olmuştur. Oyun için getirilen yenilikler oyuncuların sürebildiği arabaların çeşitlerini de arttırdı. Eğer GTA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir