Dying Light 2 Cyber Hands 2177 Nasıl Alınır?

Dying Light 2 Cyber Hands 2177 Nasıl Alınır

Dying Light 2 içerisine eklenen çok sayıda Easter Egg bulunuyor. Bunlardan birisi de CD Projekt Red’ in Cyberpunk 2077’ sini içermekte. Oyunda Cyberpunk 2077 içerisindeki ikonik bir silah olan Mantis Blades ile birebir aynı olan bir silah bulunuyor. Bu silahı edinebilmeniz için Dying Light 2 Cyber Hands 2177 nasıl alınır? sorusunun cevabını paylaşalım.

Dying Light 2 Cyber Hands 2177 Nasıl Alınır?

Cyber Hands 2177 isimli silahı satın almak için Central Loop’s Garrison bölgesindeki en yüksek binaya tırmanmanız gerekiyor. Bu bina tabii ki, VNC kulesi. Broadcast hikâye görevini tamamladıktan sonra tepesine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir asansörün kilidi açılıyor.

VNC Kulesinin çatısına vardıktan sonra, yapmanız gereken şey binanın güneybatı yönündeki kenara gitmek ve uzun antenli binanın tepesine ulaşmak için planörünüzü kullanmak. Daha sonra bu çatının güney tarafındaki kanallara tırmanmalı ve doğrudan önünüzdeki binanın tepesine doğru kaymalısınız. Liquidator adlı bir NPC bu çatının güneydoğu köşesinde duruyor olacak. NPC ile konuştuktan sonra Cyber Hands 2177 planını yakındaki bir konteynırdan alabilirsiniz.

dying-light-2-cyber-hands-2177-nasıl-alınır

Not olarak bazı oyuncular bahsettiğimiz NPC’ nin bölgede ortaya çıkmadığını söylüyorlar. Bazıları oyunun hikâyesini bitirdikten sonra NPC’ nin ortaya çıkamadığını savunuyor. Eğer bölgeye gitmenize rağmen NPC’ yi bulamıyorsanız, hikâyede biraz daha ilerledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Belirtilmesi gereken son bir husus, NPC’ ye ulaşmak için kullandığınız antenli binanın da son derece özel olduğudur. Buradan silahlara sonsuz dayanıklılık kazandırmak için kullanabileceğiniz bir charm’ da dahil olmak üzere birçok güzel eşyayı elde edebilirsiniz. Tabii bu eşyalara ulaşabilmek için, binada bulunan bir bulmacayı çözmeniz gerekiyor. Bulmaca bölgedeki jeneratöre güç vermenizin etrafında şekillenmekte.

Dying Light 2 Cyber Hands 2177 nasıl alınır? sorusunun cevabı olarak paylaştığımız yöntemle siz de bu ilginç silahı elde edebilirsiniz. Diğer silahlar ile karşılaştırıldığında oldukça ilginç dizaynı olan Cyber Hands 2177 ile zombileri deşe deşe oyuna devam edebilirsiniz. Birçok oyun hakkında sitemizde rehberler paylaşıyoruz. Bu rehberlere ulaşmak için sitemizde bulunan rehberler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Super People FPS Artırma
Oyun Rehberleri

Super People FPS Artırma 2023

Battle royale oyun türünü seven oyuncular, alışılmışın dışında oynanış deneyimi sunan Super People'ı merakla bekliyordu. Super People şuanda erken erişim süreciyle oyun dünyasındaki yerini almış durumda. Oyun erken erişim aşamasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir