Oyun Rehberleri

Dying Light 2 Para Nasıl Kasılır?

Dying Light 2 Para Nasıl Kasılır

Dying Light 2 içerisindeki kaynaklar çok fazla olsaydı, oyun bir hayatta kalma oyunu olmazdı. Ancak belirli taktiklerle para konusundaki sıkıntıları çözme imkânınız bulunuyor. Para oyun içerisindeki tüm problemleri çözüyor. Oyuncular bulamadıkları ve üretemedikleri her şeyi, bir satıcıdan satın alabilirler. Buradaki problem satıcıların en iyi eşyalarını oldukça pahalıya satmaları. Sizler için Dying Light 2 para nasıl kasılır? sorusunun cevabını paylaşarak bu problemi de ortadan kaldıracağız.

Dying Light 2 Para Nasıl Kasılır?

Dying Light 2’de gece karanlığını beklemenin birçok nedeni var, en basit açıklama oyuncuların savaş ve parkur deneyiminde bonus kazanmaları. Ayrıca, sokaklarda dolaşan daha fazla düşman var, bu da yağmalayacak daha fazla ceset demek. Ama zengin olmak için karanlığı beklemenin sebebi aslında binaların içlerinde daha az zombi olması ve Aiden’in gitmesi gereken yer orası.

Haritada, oyunculara orada bir çeşit ganimet olduğunu gösteren birkaç mavi işaret bulunuyor. Bununla birlikte bu konumların çoğu üretim malzemeleri ya da başka materyaller içeriyor. Ancak asıl parayı kıracağınız yer Dark Hollow’lar. Bu konumlar özellikle ekstra değerli eşyalar içerir. Alder Windmill bölgesini ele geçirenlerin yakınında bir Dark Hollow bulunuyor olacak. Bağışıklık kazandıran eşyaları stoklamamanız iyi olacaktır, buradaki amacımız para kazanmak, harcamak değil.  Tüm ganimetleri yağmaladıktan sonra en yakın satıcıya enfeksiyon başlamadan dönün.

Bölgeyi yağmaladıktan sonra bir satıcıya geri dönün ve değerli olarak listelenen her şeyi satın. Cesetlerdeki değerli eşyalar ve madeni paralar, bulunan diğer tüm yeni ekipman ve teçhizatı hesaba katmadan yaklaşık bin altın kazandıracaktır. Hepsinden iyisi, bu döngünün tamamlanması üç dakikadan fazla sürmez. Satıcıların yakınında büyük ihtimalle dinlenme bölgeleri olacaktır. Gün batımına kadar uyuyup, macerayı tekrarlayın.

Bunu oyunda yarım saat bile yapsanız, oyundaki istediğiniz hemen hemen her şeyi satın alacak kadar paranız olacaktır. Dying Light 2 para nasıl kasılır? sorusunun cevabı olarak paylaşacağımız taktik bu şekilde. Ne zaman bir eşyaya ihtiyacınız olsa bu döngüyü tamamlayarak satın alabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizde bulunan rehberler kategorisini her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir