Oyun Haberleri

Discord Ücretsiz YouTube Premium Veriyor!

Discord Ücretsiz YouTube Premium Nasıl Alınır?

Haziran ayında Epic Games ve Discord iş birliği ile herkese 3 aylık ücretsiz Discord Nitro dağıtılmıştı. Şimdilerde ise Discord ücretsiz YouTube Premium veriyor. Üstelik ücretsiz Nitro aboneliği yapanlar da bu kampanyadan faydalanabilecek. Bu sayede daha çok kullanıcı YouTube Premium ayrıcalıklarının tadına varacaktır.

Discord Ücretsiz YouTube Premium Nasıl Alınır?

Büyük firmalar hizmetlerini kullanıcılara tanıtmak için güzel girişimlerde bulunuyorlar. İlk olarak 3 ay boyunca bedava verilen Discord Nitro aboneliğinin üstüne Nitro kullanıcılarının yararlanabileceği YouTube Premium hizmeti verilecek. Bu durum oyuncular tarafından oldukça olumlu karşılanacaktır. Bu kampanyadan faydalanmak için Discord Nitro aboneliğinizin bulunması yeterli olacak. İster ücretli bir şekilde satın almış olun ister Epic Games Discord Nitro kampanyası ile bedava edinmiş olsanız bile ücretsiz YouTube Premium alabileceksiniz. İşte yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak Discord Nitro aboneliği bulunan hesabınıza giriş yapın ve kullanıcı ayarlarına girin.
  • Sol taraftaki menülerden “Hediye Envanteri” bölümüne girin.
  • Açılan sayfada YouTube Premium 3 Aylık üyeliğin yer aldığını göreceksiniz. Kodu gör tuşuna basarak kodunuzu kopyalayın.
  • Ardından YouTube kod etkinleştirme sayfası üzerinden kodunuzu yapıştırarak 3 aylık ücretsiz YouTube Premium’u kullanabilirsiniz.

YouTube Premium Ayrıcalıkları Nelerdir?

Bu kampanya sayesinde aktif edeceğiniz YouTube Premium ile bir çok ayrıcalığa sahip olacaksınız. İşte bu ayrıcalıklardan bazıları;

  • Çevrimdışı İzleme / Video İndirme: Herhangi bir noktada internet bağlantınız kesilebilir. YouTube Premium ile bunun hiç bir önemi yok. Önceden indirmiş olduğunuz içerikleri herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz.
  • Reklamsız Video İzleme: YouTube Premium aboneliği sayesinde videonun en heyecanlı yerinde zırt pırt karşınıza çıkan reklamlar tarihe karışacak.
  • Arka Planda Video Dinleme: Güç tasarrufu yapmak isteyenler ekranı kapatıp videonun sesini dinleyebilirler.
  • YouTube Müzik: Yeni çıkmış tonlarca single, remixler, zengin içeriklere sahip oynatma listeleri, canlı performanslar, müzik videoları ve daha fazlasına erişim imkanı. Üstelik tamamen reklamsız ve kesintisiz bir şekilde.

Discord üzerinden alacağınız 3 aylık ücretsiz YouTube Premium kampanyasının kısıtlı bir süre için geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ayrıca içeriklerimizden herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir