Oyun Haberleri

GTA The Definitive Edition Çıkış Tarihi Belli Oldu!

GTA The Definitive Edition Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rockstar tarafından geliştirilen GTA The Definitive Edition oyunuyla ilgili yeni haberler gelmeye başladı. Oyuncuların merakla beklediği GTA The Definitive Edition çıkış tarihi açıklandı. Fakat oyunun dijital platformlara çıkış tarihi ile fiziksel olarak satışının yapılacağı tarih birbirinden farklı. Fiziksel olarak oyunu satın alıp koleksiyonlarına eklemek isteyen oyuncular biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

GTA The Definitive Edition Çıkış Tarihi Nedir?

GTA’nın eski serilerinin bir araya getirildiği The Trilogy: The Definitive Edition’ı herkes merakla bekliyor. Üçlemede yer alan oyunların grafikleri ise oldukça tatmin edici düzeyde iyileştirilmiş diyebiliriz. Grafikler her ne kadar iyileştirilmiş olsa da oyunların doğallığı korunmuş. Bir tarafta güncel grafikler ve yeni teknolojiler yer alırken diğer yandan da nostaljik ögeler ön planda tutulacak.

Oyuncuların %90’lık bir kesimini kanser eder helikopter görevi artık daha iyi grafikler ile kanser edecek. GTA The Trilogy: The Definitive Edition sistem gereksinimleri de bir çok oyuncunun oyunu oynayabileceğini gösteriyor. Bunlara ek olarak oyuncuları bekleyen sürpriz içeriklerde olacağı söyleniyor. Oyun dijital platformlar için 11 Kasım’da çıkış yapacak. Bu oyunu kutulu satın almak isteyen oyun tutkunları ise 6 Aralık tarihini bekleyecekler.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition çıkış tarihi ile birlikte Türkiye satış fiyatı da belli oldu. Yenilenmiş grafikler ile eski GTA oyunlarını oynamak için 529 ₺’yi gözden çıkartmalısınız. Bu üçleme PC, Xbox Series X, Xbox One, PS4, PS5 ve Nintendo Switch platformlarından oynanabilecek ve hepsinde fiyat aynı tutulacak. Bu fiyatlandırma politikası ülkemizdeki oyuncuların canını sıkacak fakat yapabilecek bir şey yok. Ülkemize özel fiyatlandırma yapılsaydı çok daha fazla oyuncu üçlemeyi büyük bir keyifle oynayabilirdi. Sizce bu oyun için 500 ₺ ve üzeri vermeye değer mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca oyunla ilgili daha detaylı bilgilere Rockstar Games internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir