Oyun Haberleri

PUBG New State Çıkış Tarihi Duyuruldu!

PUBG New State Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Battle royale oyunları tutkunları bu duyuruyu çok sevecek. Ön kayıtlar açıldığından bu yana 50 milyonu geçik kullanıcı kayıt yaptırtdı. Uzun zamandır merakla beklenen PUBG New State çıkış tarihi nihayet duyuruldu. PUBG’nin yeni oyunu Android ve iOS mağazalarında aynı anda çıkış yapacak.

PUBG New State Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Krafton, PUBG: New State ile oyuncuları 2051 yılında geçecek amansız mücadelenin içerisine atacak. Şirketin yaptığı açıklamaya göre New State, şimdiye kadar geliştirilmiş en teknolojik ve gerçekçi mobil oyun olacak. Oyun geliştirilirken yararlanılan teknolojiler sayesinde oyunculara PC sürümündeki gibi gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyorlar.

Grafikler, efektler ve çevre modellemeleri kaliteli olmasına rağmen akıcı bir şekilde oynanabilecek. Geliştirici şirket optimizasyon konusunda kendisine çok fazla güveniyor. Oyundaki optimizasyonun ne kadar iyi olduğunu görebilmek için çıkış yapmasını yani 11 Kasım 2021 tarihini beklemek durumundayız. PUBG: New State oyununun Apple cihazlarında iOS 13 ve 2GB üzeri RAM kapasitesi ile Android cihazlarda ise Android 6 üzeri mobil cihazlarda çalışabileceği açıklandı.

Gerçekleştirilen lansmanda oyuncuların oynayabileceği 4 farklı harita bulunuyor. Bunlara ek olarak yeni sezonlar geldikçe o sezonlara özel olarak geliştirilen içerikler de oyuncuları bekliyor olacak. Ana tema olarak 2051 senesindeki savaşlar baz alındığı için oyuncular birbirinden teknolojik silahlar ile battle royale heyecanını bolca tadacaklardır. Tabi ki ekipmanlar teknolojik hale geldiği için oyuncuların alışılmışın dışında stratejiler belirlemesi gerekiyor.

PUBG New State çıkış tarihi 11 Kasım 2021 olarak açıklandı. Krafton yeni oyunla birlikte daha adil bir oyun ortamı oluşturmayı planlıyor. Bu nedenle klavye ve mouse kullanımı ve emülatör programlarının kullanılmasını yasakladı. Hileciler ise oyun içerisinde tespit edilecek ve aktif olarak hesapları yasaklanacak. PUBG oyun haberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. İçeriklerimizden bildirim almak için bültenimize ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir