Oyun Haberleri

FM 2024 Yenilikleri Nelerdir? Hangi Özellikler Eklendi?

FM 2024 Yenilikleri

FM 2024 yenilikleri neler? Oyuna hangi özellikler eklendi? Football Manager 2024 için çıkış tarihi beklenirken oyuna eklenen özellikler hakkında oyun dünyasından duyumlar ve dedikodular gelmeye devam ediyor. Bugün itibariyle sizlere Football Manager 2024 oyunu için yeni özellikler hakkında duyduklarımızı tek bir yazıya derledik.

FM 2024 Yenilikleri

Football Manager 2024 için yeni eklenen özellikler konusunda alınan son duyumlara göre büyük değişiklikler olacak. Özellikle oyunun çok daha teknik bir hale geleceği en büyük söylentiler arasında. Geçtiğimiz yıl rekor oyuncu sayısına ulaşan Football Manager artan bütçesi ve geliri sebebiyle oyunu daha güzel bir hale sokacak. Tüm bunların yanında oyunda devasa değişikleri henüz beklemeyin. Çünkü asıl değişiklikler FM 25 ile birlikte olacak. Sports Interactive FM 2024’ün alışılmış FM anlayışımızdaki son oyunları olduğunu açıkladı. Kadın futbolu dahil birçok yenilik ve özellik serinin 2025 oyununda gelecek.

Maç Motoru

Football Manager 2024 oyununda maç motoru serinin her yeni sürümünde güncellenmeye devam ediyor. Bu sürümde de yenilikler ve büyük değişiklikler yapıldı. Maç motoru daha stabil bir hale getirilirken oyuncular için yeni gol vuruşları, alternatif hücum ve savunma çalışmaları gibi varyasyonlar eklendi. FM 2024’ün maç motoru konusunda en büyük gelişme ise serinin bu sürümünde çok daha az saçma hatalar ile karşılaşacak olmamız.

Yeni Antrenman Sistemi

Football Manager bildiğiniz gibi son 3 sürümde taktik sayfasında oldukça büyük değişiklikler yapmıştı. FM 2024 içinde artık antrenman sisteminin değişmesi bekleniyor. Oldukça kapsamlı bir antrenman programı hazırlayabileceğimiz bir değişiklik beklenirken ayrıca fm genç oyuncu yetiştirme konusunda da çok büyük teknik detayların ekleneceği konuşuluyor. Artık oyuncular ve takımınız ile antrenman konusunda daha çok ilgilenebileceksiniz.

Gerçekçi Maç Sesleri

Football Manager 2024 yenilikleri arasında ses konusunda da büyük değişiklikler olduğu konuşulanlar arasında. Seri çıktığı günden beri herhangi bir ses değişikliğine gitmeyen yapımcılar bu yıl daha gerçekçi maç ve taraftar sesleri ile oyun deneyiminizi artırmayı planlıyor.

Yeni Lisanslar

FM 2024 yenilikleri arasında bir güzel haberde lisans konusunda geldi. Oyunda yer alan lisans sayısı her geçen seride artarken bu sene çok daha büyük bir artış olacağı gelen haberler arasında. Geçtiğimiz yıl Microsoft XBox Games ile yapılan anlaşma sonrasında oyunun oyuncu sayısının çok artması sebebiyle gelirlerde arttı. Bu durum yeni lisans anlaşmalarını da beraberinde getirecek gibi görünüyor.

Gerçekçi Piyasa Durumları

Arabistan Ligi ve MLS gibi liglerin gerçek hayatta piyasayı yerle bir etmesi oyunda da artık karşımıza çıkacak. Yüksek yeteneğe sahip oyuncular artık bu liglerin prestijlerine bakmak yerine yapılan tekliflere bakacaklar. Elbette bu durum her oyuncu için geçerli olmayacak. Özellikle belirli bir yaşa gelmiş oyuncuları Arabistan ve MLS liglerine götürmek daha kolay olacak. Bunların yanında Avrupa takımları da bu durumdan nasibini alacak ve artık sözleşme imzalama konusunda sıkıntı yaşayacaklar.

FM 2024 yenilikleri arasında gelen son duyumlar bu şekilde. Elbette bu yeniliklerin birçoğu büyük haber sitelerine düşen ve oyun dünyasını yakından takip eden platformlardan gelen haberler. Çok daha farklı FM 2024 yenilikleri ile karşılaşmamızda muhtemel bir durum. FM 2024 çıkış tarihi yaklaştıkça bu durum hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir