Oyun Rehberleri

Knight Online Etkinlik Saatleri 2024

Knight Online Etkinlik Saatleri 2023

MMORPG denildiği zaman akıllara ilk gelen oyunlardan birisi de Knight Online’dır. En sıkı dostlukların kurulduğu ve en çetin savaşların döndüğü Knight Online, günümüzde de birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır. Oyuncular çeşitli etkinliklere katılarak amansız savaşa devam etmektedir. Oyuna yeniden başlamayı düşünüyorsanız bu içeriğimizde yer alan güncel Knight Online etkinlik saatleri sayesinde hiçbir etkinliği kaçırmadan ödülleri toplayabilirsiniz.

Knight Online Etkinlik Saatleri Nelerdir?

Mgame tarafından geliştirilen Knight Online efsanesi, 2024 yılında da çok fazla oyuncuya sahip. Açılan yeni sunucular ve düzenli güncellemeler ile ilk haline göre daha iyi bir oynanış deneyimi sunuyor. KO’nun halen daha oynanmasının en büyük nedenleri arasında oyunun çıkış yaptığı ilk dönemlerdeki PVP mekaniği ve sürdürülebilir bir oyun yapısı yer alıyor.

Knight Online oyuncularının geneli bu oyundaki vuruş mekaniklerini güncel oyunlarda bulamadığı için KO oynamaya devam ediyor. Kabul etmek gerekiyor ki oyundaki basit ve rekabetçi oynanış bir hayli fazla. Oyundaki karakterinizi geliştirmek için saatlerinizi harcamanız gerekiyor ve bunu destekleyen birçok event bulunuyor. KO event saatleri, oyunun kitlesi için pek uygun olmasa da bazı oyuncular sabahın en erken saatlerinde kalkarak etkinliklere girebiliyor. Aşağıda yer vereceğimiz etkinlik saatleri ile her etkinliğe tam zamanında girebilirsiniz.

Knight Online BDW Saatleri

knight online bdw etkinlik saatleri

İki ırktan 8 kişilik partiler halinde düzenlenen savaş etkinliğidir. Amacınız haritanın ortasındaki kristali kendi bölgenize götürmek ve belirli bir skora ulaşan ilk takım olmaktır. Skor toplayabilmek için karşı ırktaki parti oyuncularıyla mücadele etmeniz gerekmektedir. KO BDW saatleri; 02:00 – 13:00 – 19:00 olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Size uygun bir saat diliminde bu etkinliğe girerek seviyenize göre kırmızı veya mavi kutu alabilir ve 20% EXP artışı sağlayan parşomen kazanabilirsiniz.

Knight Online FT Saatleri

knight online ft saatleri

Sırada Knight Online etkinlik saatleri en çok karıştırılan FT event’i var. Yalnızca 80 kişinin katılabileceği bu etkinlikte amacınız bir hapishane içerisindeki bütün canavarları öldürmektir. FT (Forgetten Temple) etkinliğinden ödül alabilmeniz için yaratıklarla hasar vermeniz gerekmektedir. Eğer yeterince hasar veremezseniz ödül kazanamazsınız. KO FT saatleri; 22:00 – 03:00 olarak belirlenmiştir. Şartları karşıladığınız durumda yeşil veya mavi kutu ile birlikte 1 adet Forgetten Temple Coin elde edebilirsiniz.

Knight Online JR Saatleri

knight online jr saatleri

Oyundaki en keyifli etkinliklerden birisi Juraid Mountain yani JR etkinliğidir. İki ırktan da 8 kişinin katılabildiği JR etkinliğinde amacınızın son odaya gelip Deva Bird yaratığını kesmek veya en yüksek skoru elde eden takım olmaktır. Rakip parti gelene kadar Deva Bird canavarını kesebilirseniz içerisinden değerli eşyalar alabilirsiniz. Ancak bu etkinliği kazanmanın başka bir şartı da en yüksek skora ulaşmaktır. Bunu yapmak için de canavarın yanında bulunan karşı ırkın kristalini kesebilir ve karşı ırk ile mücadele edebilirsiniz. KO JR saatleri; 07:40 – 22:40 olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu etkinliği kazandığınız zaman karakter seviyenize göre gem (Silver, Red, Yellow, Blue, Green, Black) kazanırsınız.

Knight Online Chaos Saatleri

knight online chaos etkinlik saatleri

Knight Online etkinlik saatleri içeriğimizde sıra Chaos etkinliğine geldi. Diğer oyuncularla eşit şartlarda mücadele edebildiğiniz Chaos etkinliğinde iki ırktan karışık bir şekilde 20 kişi olmaktadır. Buradaki tek amacınız en fazla oyuncuyu öldürmek ve hiç ölmemeye çalışmaktır. KO Chaos saatleri; 12:00-00:00 arasındadır. Sıralamadaki konumunuza göre yeşil veya mavi kutu alabilirsiniz.

Knight Online Lunar War Saatleri

knight online lunar war etkinlik saatleri

İki ırkında doyasıya kapıştığı ve kazanan tarafın karşı ırkın bölgesini basabildiği Lunar War oyunun klasikleşmiş bir etkinliğidir. Bu etkinlik yalnızca Pazartesi – Salı ve Cumartesi – Pazar günlerinde gerçekleşmektedir. KO Lunar War saatleri; 14:00-20:00 olarak ikiye ayrılmaktadır. Karşı ırktan daha fazla oyuncuyu keserseniz bu savaşı kazanabilir ve kaybeden ırkın bölgesine saldırabilirsiniz. Karşı ırkın bölgesindeki NPC’leri keserek NP (Ülke Puanı) elde edebilirsiniz.

Knight Online Bifrost Saatleri

knight online bifrost saatleri

İçerisinde 7 farklı tip yaratık bulunan Bifrost, oyundaki en eski event’lerden biridir. Bu haritadaki canavarlar 7 ölümcül günahı imgelemektedir. Bifrost bölgesine girebilmek için eski adıyla CZ yeni adıyla Ronark Land haritasındaki Bifrost taşını kesmeniz gerekmektedir. Bu taşı ilk kesen ırk Bifrost bölgesine 30 dakika erkenden girebilir ve içerideki yaratıkları kesmeye başlayabilir. KO BF saatleri; 02:00-21:00 arasındadır. Bifrost içerisindeki yaratıkları keserek içerisinden değerli fragmentler veya yüksek kaliteli eşyalar kazanabilirsiniz.

Knight Online CSW Saatleri

knight online csw saatleri

Oyundaki her clan DELOS içerisindeki kalenin sahibi olmak ister. Bu kale içerisinde farm yapabileceğiniz bir zindan bulunmaktadır. Ayrıca kale sahibi oyundaki vergi miktarını da belirler. Ancak bu kaleyi ele geçirmek için CSW (Castle Siege War) etkinliğinde kaleyi elinde tutan en son clan olmanız gerekmektedir. KO CSW Saati; 20:30‘dur. Yalnızca Pazar günleri düzenlen bu eventin başlangıç saati, diğer Knight Online etkinlik saatleri ile kıyaslandığı zaman ülkemizdeki oyuncular içni çok daha iyidir.

Knight Online UTC Saatleri

knight online utc etkinlik saatleri

Bu etkinliğe katılabilmek için 75 level ve üzerinde oyun karakteriniz olması gerekiyor. İki ırktan sadece 200 kişinin giriş yapabildiği UTC (Under The Castle) etkinliğinde amacınız en zorlu canavarları keserek boss’u ortadan kaldırmaktır. Bu etkinlikteki yaratıklar içerisinden oyundaki en değerli eşyaları elde edebilirsiniz. KO UTC saati; 21:00 olarak belirlenmiştir ve bu etkinlik yalnızca Cuma günleri açılmaktadır.

Knight Online etkinlik saatleri hakkında bilgi verdiğimiz bu içeriğimiz umarız hoşunuza gitmiştir. Bizim gözden kaçırdığımız bir event varsa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Diğer KO içerikleri ve başka oyunlar için hazırladığımız oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir