Oyun Rehberleri

Knight Online Manes’in Arenası Etkinliği Hakkında Her Şey!

Knight Online Manes'in Arenası

Knight Online Manes‘in Arenası etkinliği duyurulduğu günden itibaren çok fazla oyuncu tarafından sevildi. Knight Online zaman zaman geliştirdiği farklı etkinlikler ile oyuncularına çok daha keyifli bir oyun deneyimi sunabiliyor. Knight Online Manes’in Arenası başlangıç saati çoğu zaman karıştırıldığı için bazı oyuncular bu keyifli etkinliğe katılamıyor. Bu makalemizde KO Manes etkinliği hakkında oyuncuların merak ettiği soruların yanıtlarını paylaşacağız.

Knight Online Manes’in Arenası Etkinliği Nedir?

Knight Online’ın orijinal içerikleri arasında yerini alan Manes’in Arenası, PVE ve PVP unsurlarını bir arada barındırıyor. Katılımcıların tamamı 1 level olarak boş bir çanta ile etkinliğe giriş yapar. Çevrede bulunan yaratıkları keserek seviye atlanabilir. Bu etkinlikte yalnızca moblara karşı değil oyunculara karşı da bir mücadele söz konusudur. Rakip oyunculara karşı üstünlük kurmak için doğru yetenekler seçilmelidir.

knight online manesin arenasi nedir

Haritanın dört bir yanına dağıtılmış mobları keserek seviye atlandığı zaman yeni yeteneklerin kilitleri açılır. Oyuncuların hangi yeteneği geliştirebileceği ise tamamen onların stratejisine bırakılmıştır. Oyuncular işlevselliğe önem verebileceği gibi tamamen saldırı veya savunma odaklı ilerleyebilir. Aktif kullanabileceğiniz yenetekler skill barına otomatik olarak eklenmektedir. Pasif yeteneklerin seviyesi değiştikçe karakterinize verdiği fayda farklılık göstererek karakteri güçlendirmektedir.

knight online manesin arenasi skilleri

Level atlandığı zaman açılan pencerenin üst kısmındaki skiller arasından yalnızca tek bir tane alınabilirken alt taraftaki pencerede yer alan potların ikisi de alınabilir. Potları satın almak için istenen Noah miktarı kadar coins’e sahip olmanız gerekmektedir. Karakter geliştirme aşamasında çevredeki bossları keserek rastgele pasif yetenekler kazanılabilir. Boss canavarları mini haritadaki beyaz, turuncu, kırmızı ve yeşil renkli noktalarda bulunmaktadır. Yeşil noktada bulunan boss yaratıkları diğerlerine göre çok daha kolay kesilebilir.

knight online manesin arenasi boss konumlari

Maksimum 30 seviye olabileceğiniz etkinliği birinci sırada tamamlayarak büyük ödüller elde edebilirsiniz. Skor tablosunun en üstünde yer almak için diğer oyunculardan daha yüksek KDA’ya sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca haritanın ortasında bulunan Dark Dragon canavarını keserek etkinliği birinci sırada tamamlayabilirsiniz.

KO Manes’in Arenası Etkinliği Saatleri

Knight Online Manes’in Arenası etkinliği saatleri şu an için Türkiye saatine göre 16:00 ve 21:30 olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Etkinlik başlamadan önce oyun ekranının üst kısmında açılan pencereden “Apply” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. Ancak acele etmenizi öneriyoruz çünkü etkinliğie maksimum 240 kişi girebilmektedir. Bununla birlikte her bir oda minimum 4, maksimum 80 kişiden oluşmaktadır.

Knight Online Manes’in Arenası Etkinliği Ödülleri

KO Manes’in Arenası etkinliği tamamlandığı zaman skor tablosundaki sıralamanıza göre farklı miktarlarda Manes’ Orb eşyası elde edersiniz. Skor tablosunun birinci sırasında bulunan ve Dark Dragon canavarını öldüren oyuncu 60 adet, skorda ikinci oyuncu 40 adet, üçüncü oyuncu 35 adet, sıralamada ilk %15’e giren oyuncular 25 adet, sıralamanın %15-%50 içerisindeki oyuncular 20 adet, skor tablosunun %50-%80’i içerisinde bulunan oyuncular 10 adet ve etkinliğe katılan oyuncular 1 adet Manes’ Orb eşyası kazanır. Aşağıdaki tabloda Manes’ Orb eşyası ile alabileceğiniz ödülleri inceleyebilirsiniz.

Knight Online Manes’in Arenası etkinliği hakkında aklınıza takılan soruları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Knight Online ve diğer oyunlar için hazırladığımız bilgilendirici içeriklere oyun rehberleri kategorisinden göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

En İyi Steam Deck Oyunları
Oyun Rehberleri

En İyi Steam Deck Oyunları

Koca bir seneyi daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. 2022 yılında birbirinden eğlenceli, kaliteli ve sürükleyici oyunları severek oynadık. Yeni yıl ile birlikte oyuncuları yeni maceralar ve heyecanlar bekliyor olacak. Bu içeriğimizde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir