Stardew Valley Gizli Orman Nerede?

Stardew Valley Gizli Orman Nerede?

Stardew Valley, ufak ama çok fazla gizem barındıran oyunlardan bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Gizli Orman, diğer ismiyle Gizli Koru, oyunda hammadde elde edebileceğiniz güzel yerlerden bir tanesidir. Gizli ormanı bulmak için ilk olarak aletlerinizi yükseltmeniz gerekmektedir. Stardew Valley Gizli Orman nerede? rehberimiz ile buraya nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Stardew Valley Gizli Orman Nerede?

Gizli Orman’a erişmek için ilk olarak baltanızı demir seviyesine getirmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi, buraya erişmek için sert odun size engel olmaktadır. Çiftliğinizde de bulunan sert odunlar güzel bir kaynaktır. Ancak çiftliğinizde yer alan sert odunlar gelişmeniz için yetersizdir. Bu kaynaktan daha fazla elde etmek için en iyi yer bu ormandır. Ormana erişmek için ilk olarak, çiftliğinizin güneyinde yer alan yere gitmeniz gerekmektedir.

Pembe ve büyük bir ağaç göreceksiniz. Sağ tarafta ise Marnie’nin çiftliği yer almaktadır. Ağacın olduğu kısımdan devam etmelisiniz. En sola vardığınızda sert odun göreceksiniz. Bunu kırmalı ve devam etmelisiniz. Yeni bir bölgeye giriş yapacaksınız. Burası gizli bir geçittir. Her gün buraya gelebilir ve sert odun toplayabilirsiniz. Burada ufak tefek yaratıklar da bulunmaktadır. Bu bölgeye giderken yanınıza silah alıp gitmeyi unutmayınız.

Sizler için hazırladığımız Stardew Valley Gizli Orman nerede? rehberimiz ile buradan her gün sert odun toplayabilir ve çiftliğiniz için gerekli olan yapıları Robin’e yaptırabilirsiniz. Daha fazla Stardew Valley ve oyun rehberleri için sitemizde yer alan bültene abone olabilirsiniz.