Stardew Valley Linus’un Sepeti Nerede Bulunur?

Stardew Valley Linus'un Sepeti Nerede Bulunur?

Stardew Valley, bizlere pek çok eğlenceli ve zor görevler veren bir oyun olarak bilinmektedir. Sadece çiftçilik yapmadığımız bu oyunda ekstra mini görevler ile keyifli vakitler de geçirebilirsiniz. Bu görevlerden bir tanesi Linus tarafından verilmektedir. Stardew Valley Linus’un sepeti nerede bulunur? rehberimiz ile bu görevi kolaylıkla yapabilir ve ödülü kapabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Stardew Valley Linus’un Sepeti Nerede Bulunur?

Linus, ilk yılın Sonbahar mevsiminin sekizinci gününde sizden yardım istemek için bir mektup bırakır. Sepetini kaybetmiş olan Linus’a yardım etmek için köyün her tarafını aramanız gerekmektedir. Linus’un sepetine ulaşmak için ilk olarak otobüs durağının oraya gitmeniz gerekmektedir. Daha sonra otobüsün olduğu kısımdan sola doğra gitmelisiniz. İstasyona varacaksınız.

Sepet, yolun hemen sağ tarafında tünelin oradaki çalılıkların yanında bulunacaktır. Sepeti aldıktan sonra hemen Linus’a gidebilirsiniz. Linus, Robin’in evinin yanında yer alan sarı çadırda yaşamaktadır. Mağaranın hemen yanındadır. Bu görevi yapmanız durumunda Linus ile arkadaşlığınız ilerleyecektir.

Stardew Valley Linus’un sepetini kolayca bulmanız için hazırladığımız rehberimiz ile bu görevi kolayca halledebilirsiniz. Daha fazla Stardew Valley ve oyun rehberleri için sitemizde yer alan bültenimize kayıt olabilirsiniz.