Oyun Rehberleri

Stardew Valley Akçaağaç Şurubu Nasıl Yapılır?

Stardew Valley Akçaağaç Şurubu Nasıl Yapılır?

Stardew Valley, bünyesinde birçok zanaat ürünü bulundurmaktadır. Bunlardan birisi de akçaağaç şurubudur. Bu ürünleri yapmak için birkaç farklı yol izlemeniz gerekmektedir. Halkevini tamamlamak ya da diğer insanların talep ettiği ürünleri vermek için Stardew Valley’de craft yapmak gerekir. Hazırladığımız Stardew Valley akçaağaç şurubu nasıl yapılır? rehberimiz ile kolayca bu ürünü üretebilir ve görevi tamamlayabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Stardew Valley Akçaağaç Şurubu Nasıl Yapılır?

Akçaağaç şurubu elde etmek için ilk olarak akıtaç eşyasına ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu eşyayı elde etmek için envanterinize gidebilir ve üretim kısmından gerekli olan malzemeleri toplayarak elde edebilirsiniz. Daha sonra akçaağaç bulmalısınız. Uzaklarda aramanıza gerek yok, çiftliğinizde akçaağaçlar oyunun ilk başında bulunmaktadır. Diğer ağaçlara göre daha gür yaprakları ve daha ince bir gövdesi vardır. Ayrıca haritada yer alan başka ağaçlardan ayırt edilmesi çok daha kolay olan ağaçtır.

Akıtaç üretme konusuna geri dönecek olursak, bunu yapabilmek için toplayıcılık seviyenizi üçe çıkarmanız gerekmektedir. Daha sonra bu eşyayı akçaağaca yerleştirmelisiniz. Bir süre bekledikten sonra üretim işlemi tamamlanacaktır. Tam olarak 9 gün sürmektedir. Daha sonra ağacın yanına gidebilir ve akçaağaç şurubunu alabilirsiniz.

Stardew Valley akçaağaç şurubu ile ilgili merak edilenleri cevapladık. Bu rehberimiz ile kolaylıkla bu nesneyi isteyen görevleri tamamlayabilir ve ödülleri alabilirsiniz. Daha fazla Stardew Valley ve oyun rehberleri için bültenimize abone olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir