Stardew Valley Çocuk Nasıl Yapılır?

Stardew Valley Çocuk Nasıl Yapılır?

Stardew Valley hem çiftçilik yapabileceğiniz hem de diğer karakterler ile etkileşime geçebileceğiniz kapsamlı bir oyun olarak öne çıkmaktadır. Oyunda evlenmek ve çocuk yapmak mümkündür. Stardew Valley çocuk nasıl yapılır? rehberimiz ile oyunda nasıl evlat sahibi olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Stardew Valley Çocuk Nasıl Yapılır?

Oyunda çocuk yapmak oldukça kolaydır ancak bazı aşamaları atlatmak gerekir. Oyunda çocuk sahibi olabilmek için ilk olarak evlenmeniz gerekmektedir. Evlenmek için diğer karakterler ile etkileşime geçmeli ve onlara sevebileceği hediyeleri vermelisiniz. Her karakterin sevdiği hediyeler farklılık göstermektedir. Evlenmek için önce size uygun bekar bir aday seçmelisiniz. Bunun için karakterler ile konuşabilir ve onların nasıl biri olduğunu tanıyabilirsiniz. Daha sonra bu karaktere düzenli hediyeler vererek 10 kalbe ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca evlendiğiniz kişi sizin zıt cinsiyetine sahip olmalıdır.

Evlenme işlemini tamamladıktan sonra 7 gün ara geçmelidir. %5 ihtimal ile eşiniz size çocuk isteyip, istemediğinizi soracaktır. Eğer bunu ertelemek istiyorsanız “şimdi değil” diyebilirsiniz. Olumlu yanıt vererek, çocuk sahibi de olabilirsiniz. Olumlu yanıt verdikten sonra 14 gün boyunca beklemelisiniz. Daha sonra çocuğunuz doğacaktır. Onunla ilgilenebilir ve büyüyüşünü izleyebilirsiniz. Oyunda en fazla 2 çocuğunuz olabilmektedir. Bunlardan birisi kız ve erkek olacaktır. Eşiniz, 2 çocuk sahibi olduktan sonra size çocuk isteyip istemediğinizi sormayı bırakacaktır.

Sizler için hazırladığımız Stardew Valley çocuk nasıl yapılır? rehberi ile oyunda ailenizi büyütebilir ve daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Daha fazla Stardew Valley ve oyun rehberleri için bültenimize abone olabilirsiniz.